Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elolvastam a Fegyenedzés című...

Elolvastam a Fegyenedzés című könyvet. Eddig kondiztam de a könyv hatására megváltozott a véleményem. A könyvbe a hat alapgyakorlatnak van tíz változata. Az a kérdésem hogyha mondjuk tudom már valamelyikből az első lépést akkor azt kihagyhatom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

az a könyv csak egy változat a sok közül:)

úgy csináld hogy ha valamiből nem megy az első akkor azt csinálod de ha valamiből megy a 7. lépés akkor felesleges az elsőt csinálni szerintem :)

2014. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Némelyiknél az első lépés olyan könnyű hogy ki lehet hagyni, de a könyv is azt írja hogyha fokozatosan csinálod nem fogsz megrekedni amiatt mert egy lépést kihagytál.

Szóval ha nem is az elsőnél de a másodiknál kezdd el. A lényeg a fokozatosság.

Off: miről változott a véleményed?

2014. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SSanchez ***** válasza:
Most ő is a súlyzós izmot felfújtnak látja.:)
2014. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem látom felfújtnak. Csak egyetértek azzal hogy egy idő után izületi fájdalmak jelentkeznek és kiszeretném próbálni ezt az edzéstmódszert is.
2014. jan. 27. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden sportnál fájdalmaid lesznek ha valamit elrontasz.

Ismerek pár embert akik 30+ éve tolják és semmi bajuk.


A fájdalom meg pszichikai alapon a könyvtől is lehet..

2014. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ismerek pár embert akik 30+ éve tolják és semmi bajuk. "

...a fotelban üléstől. Nézd meg a konditermeket, akik komoly súllyal csinálják, kivétel nélkül panaszkodnak valamilyen ízületi problémára. Fáslik, lazító krémek, kámforos olajok dömpingje....

2014. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azok,közül az emberek közül egy se szériázik kevesebb mint 100 kilóval fekvenyomásban/guggolásban.


De látom te vakon elhiszel minden jól hangzó baromságot,ahelyett,hogy saját magad meggyőződnél az ellenkezőjéről..

2014. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Nem,azok közül akikről beszéltem..
2014. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 évig kondiztam rendszeresen (heti 3-4), sportedző felügyelete mellett. Egy jó darabig semmi gond nem volt, aztán jött a vállam és a könyököm kattogása. Amióta a fegyenc edzést csinálom, ez megszűnt. Fogtam a fegyencedzés c. könyvet, megmutattam a gyakorlatait egy gyógytornásznak, aki szerint szakmailag nagyon jól következnek egymásra a gyakorlatok, és hogy sok ebből az ő könyveikben is szerepel. Ennek fényében mindenkinek csak ajánlani tudom, mert kipróbáltam, és működik.


Az meg ismételten jellemezte magát, aki 2 mondatból tudja hogy semmi tapasztalatom, meg hogy elvakult őrült vagyok. Én elmondtam a kérdezőnek a véleményemet, és azt is, hogy miért gondolom így, részemről ennyi.

2014. jan. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!