Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen fajta edzéssel...

Egy ilyen fajta edzéssel milyen fizikumot lehet elérni?

Figyelt kérdés

1.nap: 5 húzódzkodás - 10 fekvőtámasz - 15 guggolás: 15-20 sorozat

2. nap: 5 négyütemű - 10 tolódzkodás - 50 ugrálókötél páros lábbal

Egy nap szünet majd újra.

Célom leginkább egy alapvető izomzat összeszedése és a jobb erőnlét lenne.


2014. jan. 23. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez értelmetlen. Ha saját súlyos akkor fegyencedzés kéne!
2014. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez semmi.

Bemelegítésnek is kevés.

2014. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megy 10 tolódzkodás-5 húzódzkodás stb. több sorozatban, akkor érdemes több ismétléssel csinálni kevesebb sorozat számmal. A gond a tervedben az, hogy az első és a második napon is szinte ugyan azok az izmok dolgoznak. Így nem lesz normális regenerálódás vagy ha nem tudom mindig hozni ugyanazt a szintet feladod.
2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudod*
2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. nap nem rossz, olyasmi mint egy alap crossfit wod. 20 sorozattal már elég jó, az 100 huzó 200 fekvő 300 gugolás, rakhatsz hozzá még hasat. Ha mindenképp akarsz pihi napot akkor az a kövii legyen, a 2. nap meg legyen a 3. négyütemű jó, de lehet 8 ütemű is. Húzó is lehet széles, szűk, küls, belső, vízszintes irányú mozgás derékszügű al és felkarral, körözés a rúdón, később abcúg. Fekvőt lehet szűken szélesen, gyémánt fekvő, akkor lehet tolóckodón fekvőzni. Ha az állóképesség is számít akkor belerakhatsz futást is. Én ha ilyen eddzést végzek körökre szoktam szedni, bár az enyém inkább erő állóképességre megy. Tegnap pl ezt nyomtam: 15 huzú , 25 fekvő , 1 perc krallozás ( ha nemtod miaz nézd meg) 10 nyolcütemű , 1 perc 4 ütemű hegymászás, 1 perc jumping jack (matróz tánc), végén 400m futás lightosan kb 2 perc alatt. Ez egy kör ebből csináltam 8at. Pihi nem nagyon volt, bár a végén meg is haltam. Erő állóképességnek valamint kaloria égetésnek tökéletes. Emellett még súlyzós eddzést szoktam. Regenerálódással csak annyira szoktam foglalkozni h súlyzós eddzés minden másnap van csak, ezeket a saját súlyos vagy mittomén milyeneket minden nap szoktam, csak kondi helyett max futok. Nyilván a kondisok megköveznének hogy nem pihentetem eleget az izmokat stb :DDD de szerintem nem kell annyi pihenés azoknak az izmoknak, soha nem csinálok nagy ügyet az ilyesmiből, am sem testépítő vagyok. Mind1, a lényeg h légy kreatív.
2014. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!