Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a methandien...

Mi a véleményetek a methandienone-rol? Azok válaszát várom akik már tolták.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert ha 3-an írnak és mindenki azt írta, hogy semmi baja nem lett tőle, akkor statisztikailag az lesz az eredmény, hogy egy teljesen biztonságos és mellékhatásoktól mentes szer.

Ezt hívják önámításnak.

2014. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem hane azt h akik tolák azoknak mi a véleménye. meg hogy látszott e rajtuk mikor használták
2014. jan. 20. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt mondom, hogy fognak ide írni 3-an vagy 4-en és ha ők azt mondják, hogy milyen remek, akkor te ebből már messze menő következtetést fogsz levonni?

Jót egyébként sem lehet írni róla, mert ha netán ajánlásnak minősül, akkor az már bűncselekmény.

2014. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer 2 éve toltam, egy ladát tele cigányokkal, azokban biztos volt!
2014. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A testmesteren kérdezz ilyeneket, ott jobban választ fogsz rá kapni.
2014. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az egyik személyes kedvencem bődületes erőt és tömeget tud hozni elég gyorsan persze kiváló étrenddel,szurikra simán ráver de persze mondanom sem kell hogy nem valami nagy minőség ami feljön,ezenkivul az egyik legerősebb szer.ragyásodsz mint állat ha szerencsés vagy olyan aknéid lesznek amik kúra után sem múlnak el.egyébkénrt az esély hogy methát kapsz 0 amit megbizhatónak mondanék még a piacon az az akrihin vagy az alpha pharma methája.jól gondold meg mielőtt nyomod,mert a legrosszab mellékhatásokat elképzelni sem tudod,ésezek nem feltétlenül a szervi problémák
2014. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!