Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás=nagy segg?

Guggolás=nagy segg?

Figyelt kérdés
Feltétlen szükséges tarkó guggolásokat csinálni? Az előguggolás nem lenne jobb helyette? Mióta már jobban megerősödtem sima guggolásban nagyon megnőtt tőle a seggem. Konkrétan a farizmaim, ráadásul ha még híznék is már elég hülyén néznék ki. Lábaimon is szépen feszül a gatya azzal semmi gond csak a túl nagy farizom zavar. Alsó testre elég jó a genetikám úgy érzem, viszont szerintem ez csak ront az összképen ha valakinek túl nagy farizma van. Mit gondoltok? Nektek volt már ezzel probléma?
2014. jan. 19. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi, az lemaradt. Azért kérdezem, mert sima guggolás 160 felett megy előguggolás viszont 100al is csak nehezen. Tehát kisebb terhelés éri a lábat így nem? Az nem akarom, hogy kisebb legyen csak a farizmomat kissé kevesebbet stimuálni.
2014. jan. 19. 23:10
 3/4 anonim válasza:
50%

:Ddd :D:D ne haragudj drága, de tudod te, hogy mennyire szexi tud lenni, ha egy fiúnak nagy a feneke? :)

mondjuk tény, hogyha te nem vagy megelégedve vele, akkor az úgy nem jó, de nekem fogalmam sincs, hogy mit tudnál tenni nagy fenék ellen, ne haragudj. mondjuk remélem segítettem a ténnyel, hogy irtó szexi tud lenni :)

2014. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én endo-mesomorph alkat vagyok, és a seggem az, amire először jön a tömeg vagy a zsír. Nem célom beszálkásodni 10-12% testzsírra, 16-20 körül mozgok. Illetve én inkább erőre edzek, későbbi esetleges versenyzésen is gondolkozom. De a nagy segg mindig is jelen volt az életemben :D most meg mióta én is 1,5 mázsa körül guggolgatok, különösen nagy a seggem. Engem nem érdekel különösebben, konkrétan nem zavar. Ha téged zavar, diétázz le, tegyél ellene valamit. Ha lepucolod a zsírt, biztos nem lesz zavaróan nagy.
2014. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!