Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tükör vagy fénykép, esetleg...

Tükör vagy fénykép, esetleg tükörben fénykép ad reálisabb képet magunkról szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok hétköznapi tükör torzít egy enyhe mértékben, de pont elég ahhoz, hogy változtasson az összhatáson. Valamint szerintem a fény fontosabb. Ha szemből levakuznak fehér fénnyel, az elrontja, a legjobb a felülről-elölről jövő, sárgás fény.
2014. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a videó a legreálisabb, mert egy fényképet be lehet állítgatni, hogy pl. közelebb van a karod, nagyobbnak látszik de videóban ha mozogsz, akkor ott egyértelmű. Olyan végülis mintha más szemével vissza néznéd magad ezért én azt ajánlom. Tükör is jó viszont ott nem látod magad minden szögből, ha csak nincs tükörszobád vagy hasonló.
2014. jan. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!