Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Debrecenbe ki jár kondiparkba?

Debrecenbe ki jár kondiparkba?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mi járunk (és futni is)..arra gondoltunk több emberrel együtt edzeni jobb lenne. Kihez lehetne csatlakozni vagy ki csatlakozna hozzánk? 16/L

2014. jan. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ejj de szívesen élnék arra. Van jó pár tökéletes kondipark. Nem úgy mint pécsen. 1 van a parkkeresőben az is egy ilyen lepukkant valami :/
2014. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én járok például, és néhány ismerősöm még szintén. Főleg a Loki-pálya és a Sporthotel mögött levőbe szoktam. Régebben jártam az egyetemi sportpályáknál levőhöz is (teljesen ugyanaz a felszereltség) habár messzebb van, de pont azért, mert jól esett odáig eltekerni és onnan vissza. Azért hagytam ez utóbbit ott, mert egyszer elküldtek, amikor a focistáknak edzésük volt (hivatalos szabály van rá elvileg, indok nincs).


Azóta csak a Loki mellettibe járok, mert nem tudom, mikor fogok ki épp egy fociedzést a másiknál, és mentem el potyára, ha onnan elküldenek :P

2014. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én csak futni járok :)
2014. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
...és kihez csatlakozhatnánk?
2014. jan. 13. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk jöhettek nyugodtan, de attól függ, mit szeretnétek konkrétan csinálni. Csak a társaság a lényeg, vagy kell valaki, aki tanítana. De ha komolyan gondoljátok, gyertek el, csodálom, hogy télen ilyen fiatalon lányként van kedvetek eljönni. Ilyenkor én is konkrétan csak a rudakért járok le, mert azt otthon sajnos nem tudom megoldani, a többi edzést otthon tolom le, de ha akarjátok, lemegyek.
2014. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!