Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A shop builder szerintetek is...

A shop builder szerintetek is k. va drága?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól van most mit kell így felhúzni magad bakker -_-
2013. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 tap bela ***** válasza:
28%

Ugyan a vevőnek semmi köze, sőt nem is érdekli mi miért olcsó vagy drága.


Először is van egy beszerzési ára egy terméknek, ami kb. nagyon kicsi különbséggel de ugyan az mindehol, mivel minden bolt tulajdonos azoktól a nagykereskedőktől vásárol ergó óriási árkülönbség már nem lehetséges. Ezek a nagykereskedők pedig a gyártótóktól vásárolnak, akiknek szintén ugyan azok az áraik.


Ha egy termék egy boltban kiskeráron annyiba kerül, hogy annyiért nem lehet megvenni a nagykereskedőtől?!?! Akkor erre mindenki döntse el a választ.


Erre jönnek a költségek. Egy plázáben bérelt helyiség budapest vagy nagy vidéki város HORROR áron van. Itt százezres összegekre kell gondolni. Aztán jönnek az egyéb költségek. A fuvarköltség, szállítási költség ma már tetemes (csak egyet kiragadtam a sokból). Tehát egy termék kisker. árába ezeket bele kell kalkulálni.


Amikor ugyan azt a terméket hónapokon keresztül, mindig 4.000-5.000-6.000Ft árkülönbséggel látod, akkor az már eleve gyanus, mivel, ilyen reklám, leértékelés, tutiár nem létezik.


Például a Scitec a következő közleményt adta ki:


"....

HIVATALOS KÖZLEMÉNY!!!

Kedves Vásárlóink!


Tudomásunkra jutott, hogy néhány "vegyes" sporttáplálék-kiegészítő webshop és bolt forgalmaz nem hivatalos forrásból származó "SCITEC" termékeket. Bár ezek száma elenyésző, nincs folyamatos választék sem kiszereléseket sem pedig ízeket tekintve, mégis fontosnak tartjuk, hogy tisztában legyetek vele, hogy ezen boltok és a SCITEC NUTRITION semmilyen kapcsolatban nem állnak egymással! A beszerzési forrás számunkra egyelőre ismeretlen, a termékeken a kötelező hivatalos magyar nyelvű címke nem található, vagy ha mégis, akkor az valamilyen fénymásolat, nem az eredeti dobozzal megegyező színű verzió. Éppen ezért a megszokott SCITEC minőség megkérdőjelezhető, ebből kifolyólag az ilyen termékekért a SCITEC NUTRITION semmilyen felelősséget nem vállal!


Ha megbízható minőségű SCITEC NUTRITION termékeket szeretnétek céljaitok eléréséhez, mindenképpen hivatalos forrásból vásároljatok, hiszen nem mindegy mit kaptok a pénzetekért!

....."



"....Kedves vásárlóink! Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy egyre több weboldalon és úgynevezett "vegyes" táplálékkiegészítő boltokban bukkannak fel Scitec termékek! Ezekről tudnotok kell, hogy nem hivatalos Scitec Nutrition boltok!!!!!! A boltok és webshoppok NEM ÁLLNAK ÜZLETI KAPCSOLATBAN a Scitec Nutrition céggel! A termékeken nincs hivatalos magyar leírás, illetve a boltok és egyes webshopok tulajdonosa már fénymásolt termékleírást ragasztgat a termékekre!!!! A hivatalos boltok listáját megtaláljátok a cég weboldalán...."


Tehát ha egy bolt nem áll kapcsolatban a Scitec-cel, akkor az hogyan, és a lényeg mit árulhat?



Egy észrevétel a témához idézet:

"...Scitec Nutrition Köki Terminál Csak és kizáròlag hivatalos Scitec boltban vásáròlj,az a biztos!!!!! Láttunk már kékebb WP-t meg nem átlátszò piros dobozos Wpp-t egy bizonyos webshopròl,ami feltünően olcsòn árul! Na az a 80%-ba tartozik! Élelmiszerre(tápkieg) ne sajnáld azt a plusz 2-3ezer forintot, hogy biztosra menj..."


A tovább gondolkodást mindenkire rábízom....

2013. dec. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én pont ezért vettem a nyugatiba is jóval olcsóbban és utána ugyanazt megvettem scitecbe összehasonlításképp.teljesen ugyanaz volt iz állag
2013. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, én is kipróbáltam.
2013. dec. 31. 14:37
 15/15 anonim ***** válasza:

vagy az áfonyás assaultot mivel ütik fel?:DDDDDDDDDD

pez cukorral?

2013. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!