Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo vagy volumass 35?

Jumbo vagy volumass 35?

Figyelt kérdés

Számolgattam és 8,8 kg jumbo 22 ezer forint 6 kg volumass 35 25000 legjobb áron, de viszont jumbobol egy adag 220 gramm tehat 40 napig eleg a 8,8 kg. Volumassbol pedig 60 napig eleg a 6 kg ha minden nap beviszek belole 2 adagot vagyis 100 grammot.. Szerintetek melyiket erne meg jobban megvenni?

65 kiló vagyok 175 cm nehezen zsirosodok, viszont izmot konnyen veszek fel 4 honapja kondizok.



2013. dec. 26. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A zöld Jumbonál minenképpen jobb a Volumass.
2013. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

a volumass jobb,a zöld jumbo tele van cukorra.

én egyiket sem venném meg,inkább fehérjét és gyors ch-t vennék,anyagilag is jobb és te keverheted az arányt valamint tudod külön is inni a fehérjét ha kell.

2013. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volmass, ha ebből a kettőből lehet választani.
2013. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tap bela ***** válasza:

.... ha csak ez a kettő van akkor gáz....


rengeteg ennél sokkal jobb gainer van.... ja hogy azt nem scitecnek hívják....

2013. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
melyik a jobb gainer? az a helyzet hogy én ezekről hallottam, osztálytársaimtól, ismerősöktől.. az összekeverésen egyébként én is gondolkoztam lehet az lesz, hogy veszek wpp-t és carb f-et és a kettőt összerakom.
2013. dec. 26. 19:15
 6/9 dirtboy ***** válasza:

a wpp megint csak drága megoldás lenne.

a 2kilós kiszereléseket nézve a stillmass 6:3:1 3ezerrel olcsóbb és van olyan jó mint a wpp.

2013. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a zöld jumbo tele van cukorral? és ? tömeget akarsz növelni nem ? vagyis hízni. akkor meg? a cukortól hízol.. és egyébként a jumbo ba még kreatin is van
2013. dec. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tap bela ***** válasza:

vagyis hízni. akkor meg? a cukortól hízol..



ja igen ha hizni akar valaki, akkor egyen sok cukrot.

Meg áll az eszem?!?!?!


Tudod kedves választ adó mi a különbség a testtömeg és az izomtömeg között?!?

2013. dec. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tap bela ***** válasza:

Úgy látom a probléma még mindig az, hogy akkora tudatlanság, és a butaság, hogy erre alapozni nem lehet.


Akkor amikor azt sem tudják mi a fehérje és fehérje között különbség?!?4 Vagy, hogy mi legyen egy tápkieg tömegnövelőben?!?! Vagy hogy egyáltalán melyik hatóanyag ca. milyen dózisban hathatós?!?!


És ráadásul még s"sületlen" választ is kap a kérdező?!?!


NO akkor az egész menthetetlen!!!

2013. dec. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!