Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miskolcon van olyan edzőtermet...

Nevem Titkos kérdése:

Miskolcon van olyan edzőtermet ami közel van a búzatérhez?

Figyelt kérdés
Lehetőleg napi jegy 500-800ft ért ( azért csak napijegy mert nem sürün van időm eljárni.
2013. dec. 24. 15:51
 1/2 dirtboy ***** válasza:

a búzatérnél 1termet tudok az m3 at de az nem hardcore terem és 1000ft felett van a napijegy.

régen volt terem az interspáral szemben lévő nagy épületaljában,nem tudom meg szűnt e már,azt majd nézd meg hátha van még.

alpin fitness

[link]

2013. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van egy másik terem is, az M1 konditeremen kívül.M1 nagyon drága miskolci viszonylatban, és a helyi menő, kiskirály, meg vállalkozó réteg jár oda, meg akik ilyen élet után ácsingóznak, és epekednek...

a szeles utcában is van, egy virágnagykereskedés alaksorában, sehol nem hirdetik, ajánlással lehet odatalálni, és nem drága terem, új gépekkel, egy éve nyitott, és amikor én jártam oda, még alig jártak, azóta, lehet odaszoktak már páran.

2013. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!