Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények erről a termékről?

Vélemények erről a termékről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 4. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem van elég választék, mindenki kedvére válogathat..

Autóból se csak audi meg bmw van

2013. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 clint ***** válasza:
Tap Béla te fanatikus vagy :D
2013. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tap bela ***** válasza:

Ez igen sántít....

"....Szerintem van elég választék, mindenki kedvére válogathat..

Autóból se csak audi meg bmw van...."


mert az audi és a bmw is jó.

itt pedig arról van szó, hogy 1Ft-os cukorból legyen a több 1.000Ft-os protienben vagy sem. Arról van szó, hogy TUDATOS-an vásároljunk, és ha lehet KERÜLJÜK ki a "trükközést".


De aki ebben nem partner, az vegyen trabantot.

2013. nov. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tap bela ***** válasza:

Tap Béla te fanatikus vagy :D



Megtisztelő vélemény ;-)))))

2013. nov. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell bemutatni a tudatos vásárlást. Kevés ember van a környezetemben aki annyira tudatosan vásárol, mint én.

Az, hogy 1 Ft-os cukor kerül a protein mellé minimális mennyiségben, nem gond, ha az ár és íz ezt tükrözi, szerintem.

Az, hogy nem veszek bmw-t, nem azt jelenti, hogy nem veszek tudatosan nekem megfelelő, a céljaimhoz elegendő autót, és nem menőzők, hogy igen ez a legjobb, az összes többi mind szar, és aki nem ilyet vesz az is szar, mert hülye, hogy nem a legjobbat veszi.

2013. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 tap bela ***** válasza:
Barátom (utolsó) nem is neked szólt, mert Te pont a másik csoportba tartozol. Sok sikert. ;-)
2013. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 clint ***** válasza:

Ez a bmws hasonlat nem épp megfelelő...

itt a kocsinak a nevét fizeted meg nem pedig a minőségét...

a proteinnél nem épp így van, pláne, hogy Tap Bela gyakran ajánlgatja a kissé névtelen magyar gyártó proteinjét is..

Itt épp arról van szó, 12ezer forintból ő több proteint kevesebb cukrot vesz, mint aki egy desszertfehérjét vesz.

Nincs ezzel semmi gond, fanatikusan betart minden szabályt ami a profi testépítőknél sem jellemző, bár a hozzászólásaidan gyakran észreveszem, hogy felesleges dolgokat is használsz..

Volt időszak amikor versenyeztem, és pénzem nem volt 110 kg feletti súlyhoz kellett fehérjét bevinnem és az akkor legolcsóbb szójás 4kg power proteint és egy németből hozott erdei gyümölcs izű 3 kgos tejsavót ittam... még most is a hányinger tör rám, ha rá gondolok.

És sok hozzám hasonló van. Nem attól lesz valaki kemény testépítő, hogy a szart is megissza. Attól, hogy kényelmesen megcsinálom és elfogyasztom a turmixomat jobban érzem magam, mintha kényszerből nyelném le...

És az emberek többsége ilyen.

A másik meg az általad ajánlott mhn amit csak netről lehet rendelni, mennyivel megbízhatobban azt tartalmazza ami rá van írva, mint a minden sarkon megtalálható biotech és scitec???

Az európa szerte agyonhamisított myproteinből persze tuti eredeti van neked, miért is ne, de amikor ajánlod valakinek, mi a biztosíték, hogy eredetit fog kapni?

2013. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!