Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, akinek kemény...

Van itt olyan, akinek kemény munkával tényleg látványos eredményt sikerült elérni a fenekformálással?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi van-e itt olyan, akinek sikerült szembemenni a genetikával és kerek feneket csinálni a laposból. Mert ez szerintem főleg a géneken múlik, de nagyon motiváló lenne ha hallanék sikersztorikat. Ja, és persze mindenféle dopping meg puffasztószerek nélkül, csak munkával. Ha sikerült hogyan és mennyi idő alatt? Elmondhatatlanul sokat segítenétek, erőt adnátok ha privátban küldenétek nekem előtte utána képet.

17L



2013. nov. 3. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 3. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok,de 3 hónap alatt elég jó eredményt sikerült elérnem kitörésekkel,hátsó lábemelésekkel.És nem a genetikával kell szembemenni,hanem edzeni kell:) magától senkinek sem lesz látványosan jó feneke.Ok,lehet,hogy egyesek valamivel nagyobb előnyben vannak,de ez nem számít,magadból kell kihoznod a maximumot.Fényképet nem tudok küldeni,de csak biztatni tudlak,csináld,és meglesz az eredmény.
2013. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A genetikànak nagyon kis szerepe van ebben.

NINCS olyan,hogy kemény edzés és jó kaja mellett nem izmosodik valaki.


A genetikàra azok a csajok panaszkodnak akik lemennek a terembe,20 percet tárogatnak minimális súllyal,guggolnak 10-et plusz 2 kilóval aztán bőszen taposnak 20 percet majd vacsira betolják a kis salátát kefirrel.

Vagy a" napi 10 perc a tökéletes popsiért"-féle baromkodást végzik.

Aztán amikor nem fejlődnek semmit képtelenek utánanézni,és ráfogják a genetikára hogy nyugodt szívvel fekhessen a kanapén csokit zabálva.

2013. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én kb 2 hónapja edzek rendszerese, tömegnövelő étrend mellett.

Persze híztam is, így lehet ezért is kerekebb a fenekem. (amúgy nem jött még fel olyan sok, 2,3 kg kb, amiből fél kg biztos izom)

Állítom, hogy javult, de ennyi idő alatt nem olyan látványosan. Viszont nem sietek sehova. Majd ha 12 hónap után sem lesz egész jó fenekem, akkor fogok felháborodni.:)


Amúgy 1,5 hónapig teljes test edzés. (benne guggolás/kitörés súllyal)

És most osztott edzés. (láb napon kitörés, guggolások, merevlábas felhúzás)

2013. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!