Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondis kajaktol nem lehet...

A kondis kajaktol nem lehet koszvenyes az ember?

Figyelt kérdés

Miota tomegelek es naponta tobbszor eszen hust aki kicsit is tud a koszvenyrol rogton mondja hogy nem egeszsges ennyi hust enni...

Most szerintetek ez tenyleg igaz hogyha sok hust eszek hogy jojjon a tomeg akkor koszvenyes is lehetek?


2013. okt. 18. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én is azt tanultam kémiafakton hogy ha már köszvény van akkor kell kevés húst mert ott sok sejtmag van vagy valami hasonlo.
2013. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, elsősorban a sejtmagok miatt lesz a húgysav, nem a fehérjétől. Tehát el lehet gondolkozni sejtmentes állományú fehérjeforrásokon: tejtermékek, tojás, proteinpor.


Vagy: előfőzzük a húst.

2013. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehetsz tőle igen,ha túlzásba viszed,mondjuk kell hozzá hajlam is.de a tömeged úgysem a sok húsevésen múlik.
2013. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Es ti mennyire figyeltek oda ra hogy mennyi hust esztek??

En napi fel kilot eszem szerintem de ez joval tobb mert eddig osszevissza ettem... Csak elultettek a bogarat a fulembe es hat kicsit tartok a sok hustol!

2013. okt. 20. 10:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy versenyző napi 1 kiló minimum megeszik, de inkább többet. Ne félj, nem lesz bajod.
2013. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én heti 1,5 kilót kb.(csirke,hal)Magas volt a húgysavam,voltak köszvényes tüneteim,de normalizálódott.Hozzáteszem,az egész táplálkozásomon változtattam,több gyümölcs,zöldség,elenyésző feldolgozott cukor,fehér liszt.
2013. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!