Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt most komolyan 17 hét...

Ezt most komolyan 17 hét alatt érte el? (videó lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-lU_BNANnaw


Eesetleg csak félreértettem a szöveget? Bár nem hiszem, igaz nem vagyok nagy angolos..:D

Lehetséges ekkora átalakulás 'csak' (kb) 4 hónap alatt?



2013. okt. 9. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
17 hét az elég sok idő, jó diétával heti 0,5-1 kg zsír adható le. Szóval eléggé nagy átalakulás lehet, de hogy most tuti igaz e a történet, azt nem tudhatjuk.:)
2013. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint előtte is volt rajta már egy izomtömeg? Sajnos fogyás után az embernek általában nem szokott ilyen állati jó alakja lenni..:D
2013. okt. 9. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megy közben erősítő edzés is (akár súlyzós, akár saját testsúlyos), akkor diéta alatt is jöhet kevés izom az elején.
2013. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk tömegelek pár hónapot (esetleg 6-8-at), és utána lediétázom, azzal még akár én is elérhetek hasonlót?

Taníts, mester!:)

2013. okt. 9. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nagyon távol vagyok bármi mesteri titulustól, de annyit írhatok, hogy attól függ, hogy mi a kiindulási forma, milyen a genetikád. Sok fitneszes bőven bekészül 4-6 hónap alatt, ha kellően jó genetikája van. Más kérdés, hogy szálkásításnál már esetleg stanozolol, oxandrolon is játszhat egyeseknél.:)
2013. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a bőr teljesen feszes, nem is látszik a fogyás. Ez a legérdekesebb.
2013. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Nagyjából ilyesmiből, mondjuk 1 év alatt ki lehetne hozni?:)

(ha tételezzük fel, a genetika nem a hiperjó, de annyira nem is rossz)

2013. okt. 9. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
ha így nézel ki, mint amit linkeltél, akkor bőven ki lehet hozni rövidebb idő alatt is jó formát.
2013. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát inkább csak hasonlóan, csak ehhez tudnám is mérni magam.:D

Viszont ha kell, tudok privátban küldeni képet.

2013. okt. 9. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, már jó forma. Ha tudnál küldeni egy képet, tudunk pontosabbat mondani.
2013. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!