Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az impotencia okozhat fehérjét?

Az impotencia okozhat fehérjét?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szed impotencianövelőt, mondta a nejének meg a wheyének. De nem is ez a félelmetes.

#impedanciaa #annyira félek
2013. okt. 5. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
wash , elemedben vagy??
2013. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
wheyének..:) ez marhajó.:)
2013. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem impotens, akkor az okozhat fehérjét.:)
2013. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
igen, tudjátok a sógorom testvérének a fiának az unokatestvére szedett ilyeneket és most impotens lett nem kéne viccelni mert tényleg a fehérje impotenciát okoz ez tény különben meg orvos vagyok és nem egy betegem volt aki impotens lett a fehérjéről meg olyan is volt hogy fehérjés lett az impotenciától meg ilyenek én is testépítő vagyok és egyszer szedtem fehérjét és akkor hánytam tőle meg utána hetekig nem állt fel
2013. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, ha a válasz igen, akkor mi lesz velünk, nőkkel? Minden pasi impotens akar lenni akkor, mer így költséghatékonyan jut fehérjéhez! Ez para! :-)
2013. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nejének meg a wheyének :D Ez hatalmas!
2013. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:)))
2013. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
király! :)
2013. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!