Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ö az egyik haveromnak furcsan...

ö az egyik haveromnak furcsan nő a melle az egyik melle nagyob mind a másik ő tehet eről vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tehet, ez genetika. Kevés ember szimmetrikus.
2013. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, genetika és emiatt nem szabad a kisebbiket jobban edzeni. Általános iskolás koromban orvosi vizsgálaton kérdezték, hogy bal kezes vagyok-e, mert a bal mellizmom nagyobb. Mint egy balkezes kézisnek :) Jobbkezes vagyok és nem kéziztem. Ahogy egyre fejlettebb lesz, a különbség is lehet, hogy csökken vagy legalábbis kevésbé feltűnő. Mostanában épp azon csodálkozok, hogy szinte mm-re pontosan egyforma kerületű a két karom, miközben több mint tíz év edzés alatt meg volt 1 cm különbség legalább, pedig egyformán edzem.
2013. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen igen és még azis hogy 1 veséje van :S de nem beteges értitek hogy jár orvoshoz meg minden nem ja és még cigizik is. de ugyan ugy nyomja mellre velőnk csak nem akkora sulyokat és nem ugy bir mind mink.
2013. szept. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!