Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bodybuildingbolt.hu mitől...

A bodybuildingbolt.hu mitől ilyen rendkívül olcsó?

Figyelt kérdés

Nézegetem ezt a webshopot, és leesett az állam az áraktól. Csak hogy egy példát nézzek, a 100%Whey Protein a Scitectől 5400 Ft, a jobb kreatin készítmények is néha-néha már a fele azoknak az áraknak amiket máshol látok.


Ha ezek tényleg a valós árak, már holnap rendelek. Megbízható ez az oldal? Aki már esetleg vásárolt innen, tuti nem átverés?



2013. szept. 23. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom az én elöbbi kérdésemben láttad amúgy már írták nekem hogy nem kamu jó oldal
2013. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több boltjuk is van az országban, nem átverés. Külföldről behozott cuccok, amit én vettem pl Lengyel feliratos Scitec fehérje volt.
2013. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És közben sorra nyitják a boltokat. Jó kérdés. Vagy üzleti zseni ül ott, vagy van egy kis susmus...
2013. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uccsó jól írta.

ez a bolthálózat nem sokáig fog működni,mert már sok embernek szúrja a látókörét...

és h miért ilyen olcsó?

szerintetek a scitec, meg egyéb fehérje nem ugyanarról a helyről jön, be magyarországra?

külföldi nagy depókból...

és miért van ekkora árrés?

2013. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vásároltam már üzletükből, Volumass 35-öt, semmi baj nincs vele. Persze az ilyen nóném márkákra nem tudok mit mondani.
2013. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak ott vásárolok, de drágulnak ott is a dolgok a vpx syngex már 11.400 ft 9900 helyett az 5kg-os 100% whey is emelkedett 2000-3000 forintot. Úgy tűnik eddig tudták ilyen olcsón behozni
2013. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fulvy válasza:

A Scitec termékekeket magyarországon gyártják/kiszerelik. Nem Lengyelországban készül. Egyébként a csomagoláson már külön vannak speciális kódok QR-hez hasonló, a doboz tetejébe is bele van garvírozva a gyártási szám, és az oldalán pedig rá van festve. A sok hamisítás miatt van.

A Scitec Kft. tavalyi árbevétele 17 milliárd Ft volt.

2013. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!