Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tapkieg lesz jobb...

Melyik tapkieg lesz jobb tömegnövelésre?

Figyelt kérdés

A célom minőségi izomzat építése.

Nem tudom melyiket válasszam:

1. Basic whey napi 1-2x + edzések után myomax hardcore + Multi pro

2 Basic whey napi 1-2x + edzések után 2 basic whey 1 adag vitargo crx + multi pro + még beleférne valami g-bomb hmb bcaa mittudomén.


A basic whey alatt a body. Builderes basic whey-t értem


2013. szept. 11. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2. verzió szerintem jobb. Annyi hogy én a helyedben megnézném a Myprotein termékeit, mert ennyi pénzből sokkal jobb stacket lehetne összerakni.
2013. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 2., de másik proteinnel, a basic whey nem valami jó, cukros cucc.

Mhn whey vagy myprotein impact legyen.

2013. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a legolcsobbak és tudom a basic whey nem cukromentes. Ellenben nagyon finom :) és szerintem tömegeléskor ez fontos szempont mert elnyomja az edesseg utani vagyat es a reggeli zabot is konyebb megenni. Egyebkent az hogy cukros engem nem zavar mert egy ch az egy ch ez a 6 g cukor kb semekkora inzulinreakciot nem valt ki igy siman belefer az etrendbe de beleszamolom. Edzes utan pedig 30 g vitargo-val pont 40 g ch jön ki.
2013. szept. 11. 22:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Még diák vagyok és anyáék fizetik a nagyrészét. A fehérjét pl teljesen mert megértettem velük hogy csak kaja. Nem akarok tul sok dolgot venni inkabb ilyen minden az egyben-eket mert arra nem adnak pénzt olyan indokkal hogy "igy is annyi szart szedsz"
2013. szept. 11. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak tudod az a gond, hogy a basic is kb 12 ezer és sokkal kisebb a fehérjetartalma, mint egy mhn wheynek vagy myprotein impactnek.

plusz a basic 2,3kg ha nem tévedek az mhn 3kg.

Azaz jó drágán adják a basicben a cukrot, mert fehérje az nem sok benne.

De ez nem támadás volt, csak jótanács, ne érts félre.

2013. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
25000 ft 5,55 kg fehérjéért. Egy adag 135 forint ami 19 g fehérje. Ez azért annyira nem vészes + az íz is egy szempont.
2013. szept. 11. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Myprotein impact. 5kg 19 ezer ft. 80%-os protein. Akkor mi az olcsó? :)
2013. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó ez tenyleg olcso :D majd kolira jólesz.
2013. szept. 11. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
oks :)
2013. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!