Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavófehérje és a hasmenés....

Tejsavófehérje és a hasmenés. Ki mennyire szenvedd ettől?

Figyelt kérdés
a gyártók által előirt egyszeri adagot (30g) emiatt is nem szabad tullépni,nehogy hasmas legyen?
2013. szept. 8. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én reggel is, és edzés után is 50 grammot fogyasztok, és még soha nem volt tőle hasmenésem.
2013. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt tőle, jópár félét próbáltam, 13 éve ettem először. De boltban vettem mindig, nem vaterán és kétes forrásból. Az adag is relatív, mert egy 60 kilósnak nem annyira van szüksége, mint egy 110 kilósnak. Én kb. 4 adagot szoktam naponta, amiből edzés után dupla. Milyen tejsavót vettél?
2013. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is több adag megy naponta, nincs vele gond.
2013. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Scitec 100%whey prof.
2013. szept. 8. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
az jó protein, nem lehet vele gond, hacsak nem vagy tejcukorra érzékeny.
2013. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rengeteg fajtát ettem már. valamelyik full pukis volt. de mostanában laza a széklet és általában aznap mikor szedem a fehérjét.
2013. szept. 9. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Laktózérzékeny vagy!
2013. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!