Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma kezdtem edzeni a hasizmomat...

Ma kezdtem edzeni a hasizmomat lány vagyok a kérdésem hogy lehet mindennap és hogy milyen idöközönként emeljem? Most 2 X 20 csinálok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 15:57
 1/6 anonim válasza:
17%

ez nagyon kevés

én napi 200-at csinálok,ez mellé más edzés is van,de még így sem látszik rendesen az eredmény

amúgy döntsd el hogy milyen időszakokra osztod,hetente vagy 2hetente emeld

2013. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Baromság.Te,első valamit nagyon sz*rul csinálsz.



Egyáltalán nem kevés.Eddz 3 naponta de akkor 3x20 at és csinálhatnál valami más gyakorlatot is mellé.


Másra is edzel vagy csak hasra?

2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2x20 mit???


Guggolást? Mert az hasra pont nem túl jó...

Felülést? Hasprést? Lábemelést?


Elég heti 2-3szoir edzeni rá, de akkor normálisan. 3as szériákat csinálj inkább, mehet hasprés, lábemelés, vagy plank pozíciók is nagyon jók törzsre alkaron vagy simán, mindegy. Ahogy megy.

2013. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
semmit sem csinálok sz arul,nem azt mondtam hogy nem szép a hasam,hanem azt hogy nem az az igazi amin látszik a kemény edzés,ugyan is a szép alakért meg kell dolgozni
2013. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es,napi 200 db-ot felesleges csinálni.

Túledzed magad,nem csoda ha nincs eredmény.


Ja és ha ezek felülések akkor az szétkapja a gericed..

2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként is diéta mellett jön ki rendesen a hasizom. Akármennyi felülést csinálhatsz, ha mellette magas a testzsírod, nem fog látszódni.
2014. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!