Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek a bőrömmel?

Bicsok kérdése:

Mit tegyek a bőrömmel?

Figyelt kérdés
A nyár elején elkezdetem súlyozni és most hasadásokat észleltem a bőrömön(a karomon). Mit tegyek, hogy ne hasadjon tovább?

2013. aug. 27. 13:54
 1/5 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem ezek striák lesznek, gondolom, hogy a hamar felszedett tömeg miatt. Ez igazából egy kötőszöveti gyengeség, van genetikai oka, elmulasztani teljesen nem lehet, de úgy tudom, hogy bizonyos kenőcsökkel el lehet érni, hogy ne látszódjanak annyira, aki okosabb nálam ebben a kérdésben, majd remélhetőleg segít még, én ennyit tudok róluk.
2013. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, lesz még, ha folytatod az edzést, ez ezzel jár!
2013. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg ilyen. Terheseknek való kenőccsel érdemes kenegetni (konkrét márkát nem tudok), hiszen ez a probléma náluk is előfordul.

Amit még hallottam az az E vitamin, és a körömvirág krém. Én soha nem foglalkoztam a kérdéssel, de másoknak elvileg ezek váltak be.

2013. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent nem tudsz vele tenni. Leginkább kokszolókra jellemző a repedés, a hirtelen növekedés miatt. Naturálban is előfordul persze, de a lassabb növekedés miatt jobban tud alkalmazkodni a bőr, no meg egyén függő is a dolog. Nekem 40-es volt a karom, amikor kicsit elkezdett repedni a bőr, most 46, de szerencsére nem jött elő több (igaz, 13 év múltán ennyi naturálban, nem pár hónap alatt és nem is full szálkás).
2013. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy nagyon pici repedés van (alig észlelhető), de nem akarom, hogy tovább repedjen.
2013. aug. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!