Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki naturálban nyomja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 23:38
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. aug. 19. 00:11
 22/32 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk az optimum nutrition-hoz bekerülhetsz naturálként nézd meg őket. [link]

Mondjuk ha naturál vagy akkor szerintem inkábbphysique/ fitness modell kategoriában kell gondolkodni.

Más: miért az az életcélod hogy kapjál néhány ingyenes kieget?

2013. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%

Na tegyük tisztába a dolgokat, mert elképesztő tévhitek vannak itt:

Aki azt írta, hogy szed Scitec-es gyógyszert az gondolkodjon már el a dolgokon. A scitec egy tápkieg cég nem árul gyógyszert. Gyógyszert patikában veszel, nem egy boltbn. A scitec egyik terméke sem gyógyszer! Jó lenne megérteni végre!!


A másik: Illés Norbi elvileg naturál, de neki olyan sok kiváló eredménye van, hogy bekerülhetett a scitec team-be.

De egy semmit fel nem mutató ember, aki még nem ért el versenyeken eredményeket az mégis mit vár?

Ez nem úgy megy, hogy Pistike kitalálja, hogy ő testépítő lesz és be is veszik egy profi csapatba! Rengeteg meló kell előtte, versenyeken jó helyezéseket kell felmutatni és után esetleg felfigyel rád egy nagyobb cég! Ez így megy, nem kérésre vesznek fel! Gondolkozzunk már egy kicsit bakker!


Ja és hogy te nem akarsz olyan szálkás lenni, mint Norbi? Elárulom, nem is leszel, ez több hónapos kiszámolt grammpontos étrend és edzés előtti víztelenítés utáni forma. Ő sem tudja tartani csak a verseny napjára időzíti. Nem olyan egyszerű ez, ahogy Móricka elképzeli. Eszméletlen tévhitek vannak itt emberekben.

2013. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Sok eredmény kell okés nem is akarok vitatkozni de akkor az a gyerek aki abba a videóba volt a scite-es csapattal akkor az mit keresett ott??
2013. aug. 19. 11:56
 25/32 anonim ***** válasza:
milyen gyerek?
2013. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
most keresem ha megtalálom
2013. aug. 19. 12:04
 27/32 A kérdező kommentje:
nem tudom már hol láttam
2013. aug. 19. 12:08
 28/32 anonim ***** válasza:
Lehet pl valami rokon, vagy egyéb hátszeles, stb, de hidd el nem lehet csak úgy simán bekerülni, ahhoz fel kell mutatni valamit.
2013. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt az na mind1 köszi a válaszokat
2013. aug. 19. 12:16
 30/32 anonim ***** válasza:
Göndöcs balázsra gondolsz?
2013. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!