Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megnyúlt bőr? (többi lent)

Megnyúlt bőr? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta edzek, és azt vettem észre, hogy hónajamtól a mellbimbómig csikos a bőröm (olyan mint a terhesség csíkok) és ez most megjelent a karomon is:( ami nagyon zavar mert elromtja.a.látványt... Mit tudok ellene tenni? Kondiba is kérdeztem, ott azt mondták a koksztól szokott ilyen lenni, de nem használom...
2013. aug. 13. 07:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aha értem :) most találtam nővérem szobályába Garnier arc lemosót! Láttam lemosó börhibák patanás... Ellen be is kentem és azon amin már kihalványult ott már most látok javulást másikon annyira nem de idővel talán az is és akkor ez után testápoló mehet rá?
2013. aug. 13. 18:13
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem,hogy mehet,hanem kötelező! :)
2013. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ok csak nem tudtam, hogy lehet-e a 2 egyszerre használni :) amúgy valami bőrradir maszk arclemosó gél. De akk most melyikként használjam mert a bőrradírt fel kell vinni nedves bőrre és kör körös mozdulatokkal bele kell símítani. A maszként meg fel kell ugyanígy vinni és csak 3 perc után lehet lemosni! Ezt 2-3 naponta lehet az elsőt meg naponta! Nem értek én ezekhez melyik jó nekem?
2013. aug. 13. 19:54
 14/21 anonim ***** válasza:

Az,hogy melyik jó neked,az attól függ,milyen tipusú a bőröd.

Nekem nincsenek striáim amúgy.

2013. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
2 hét múlva nekem se lesz :) majd jelzem hogy csináltam és az eredményeket is!
2013. aug. 13. 22:26
 16/21 anonim ***** válasza:
Oké,kiváncsi vagyok! Ird majd le okvetlen! Nekem akár privátban is irhatsz.
2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én egyelőre nagyon bizakodóm, az első kezelést látva, hidd el én vagyok a legkiváncsibb :)
2013. aug. 13. 23:23
 18/21 anonim ***** válasza:
XD rohadt nagyot fogsz csalódni... ne is zavarjon, hogy az arclemosó meg a többi cucc mid mind a hámréteget tisztítja, a stria meg a bõr alsó szöveteinek a szakadása... ha bármi változást látsz rajta, azt vagy bebeszélted magadnak, vagy nem striáid vannak, mert azok bizony, már örökké ottlesznek, ha nem kérsz valamilyen sebészeti segítséget...
2013. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Majd elválik mindenesetre csináltam róla képet!
2013. aug. 14. 16:10
 20/21 anonim ***** válasza:
akkor mutasd, aztán megmondjuk, hogy tényleg stria e
2013. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!