Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizom építés otthon?

Mellizom építés otthon?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg mellizom építéssel kapcsolatos kérdés van, de az enyém némileg specifikus. Arra vagyok kíváncsi, hogy mezomorf testalkattal otthon saját erőből milyen gyakorlatokra van szükségem hogy a mellizmomat építsem. Nem akarok feltétlen kigyúrt állat lenni, csak egy szépen kiemelkedő mellizmot szeretnék túlzások nélkül, de sokan a konditerembe járást, fekvenyomást javasolják, illetve táplálék kieg-eket. Utóbbiból is szívesen fogadok tapasztalatokat, olyan kellene nekem ami kezdőknek van de szép eredményeket produkál (megfelelő edzés mellett persze). Húzódzkodást eltudom intézni itthon,a fekvenyomást már nehezebben, konditerembe legvégső esetben akarok járni (nekem drága a bérlet). Tej és tojásfehérje allergiám van, de most úgy vagyok vele hogy az izmokért bármit.

2013. júl. 28. 16:28
 1/7 anonim válasza:
Márpedig fekvenyomás nélkül nem nagyon fogod tudni megúszni. A fekvőtámasz is jó lehet de egy bizonyos szintig. A húzódzkodástól pedig nem a melled fog fejlődni.
2013. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NA akkor ezt a fekvenyomást házilag megpróbálom megoldani, ha nagyon muszáj kipbróbálok 1 hónap kondit erre. Az a baj hogy azts em tudom igazán hogy most ehhez kell-e szednem nekem valamit, vagy így "natúran" lehet, mert olvastam olyat is hogy ha nincs tömeg a mellkason, nincs miből formálni. Jelenleg 63 kiló vagyok, majdnem 10 kilót fogytam a nyáron mióta nem eszek lisztet,m és pékcuccokat tudatosan, és most nemigazán tudom hogy akkor fel kéne szednem magamra megint tömeget, vagy ilyenkor "elég" szálkásítani?
2013. júl. 28. 16:38
 3/7 A kérdező kommentje:
A tolódzkodás is jó rá részben? Azt olvastam a body builderen hogy a tolódzkodás is fejleszti csak egy másik részét, ezt szintén megtudnám oldani itthon. Az a baj még ha ki is mennék kondizni, semmi ismerősöm nincs aki segítőként ott lenne, így meg nem sokat érne az egész.
2013. júl. 28. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A fekvőtámasz is jó, ha tudod nehezíteni, pl magasabbra teszed a lábad és/ vagy nyomsz egykezes fekvőket. A tolódzkodás is nagyon jó mellizomra. De a legjobb tényleg a súlyzós edzés lenne. Fekvenyomás, tárogatás, áthúzás.

És persze tömegnövelő étrend, mert tápanyag nélkül nem lesz izom.

2013. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tudnál esetleg valami oldalt ahol le van írva egy heti étrend? Olvastam hogy sokszor számolhatni kell a bevitelt, de van mód arra hogy ezt ne nagyon kelljen számolni? Úgy sem tudnám nyomon követni szerintem, meg mindig lemérni miből mennyit, eszek, de persze próbálnék erre törekedni.
2013. júl. 28. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
privátban küldöm a linket, mert nem tehetek ide.
2013. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!