Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eddig 3 hete edzek 4napot...

Eddig 3 hete edzek 4napot edzek 2 pihenek és van változás szálkásabb vagyok és nem szálkásab akarok leni ha nem nagyob ez most jo vagy rosz? Nem fogok nőni? Csak szálkásodni kaja meg van

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 14:01
 1/7 anonim válasza:

Egyrészt 3 hét alatt ne várj csodát. Jó edzésterv és étrend meghozza a várt eredményeket.

Tömgenövelő étrend alapelvek:

2g fehérje/tskg

5g szénhidrág/tskg


Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ha eddig még nem tetted volna meg.

2013. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor odaszúrjátok a végére, hogy "kaja megvan", csak hogy nehogy azt válaszolja rá valaki hogy rendes tömegnövelő étrend kell.


Olvasd el amit az előző ajánlott és gondold át, hogy beviszel-e kellő tápanyagot.


Ja és 3 hét az semmi.

2013. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már elolvastam valamit belőle ami érdekelt de tudom kajám az rendben van rizst szoktam enni 62 kg vagyok 120 gram fehérjét kell bevinem 1 nap de én 120? 300-400 gram ot is be viszek és van edzés tervem is 1Nap: mell váll 2NAP:HÁT ALKAR 3NAP:bicepsz,tricepsz 4NAP láb alkar 2 nap pihi 3 hét allat azé de igen nőtem is 2hét allat +1kg ez jó ?
2013. júl. 20. 16:06
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és NO PAIN NO GAIN :D
2013. júl. 20. 16:09
 5/7 anonim válasza:

Ne azt olvasd el ami érdekel, hanem mindent! Minden fontos! Hidd el.


Alapból nem jó az étkezésed, ez lenne a szükségleted:

min. 130g fehérje

kb. 310g szénhidrát, ha ezt csak rizsben számoljuk, akkor az 400g rizs! De ne csak abból vidd be természetesen.


Illetve szerintem az edzésterved sem jó, ez nem kezdő edzésterv. Átmozgató majd kezdő osztottra áttérni.

2013. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A fehérjefogyasztásod jó. Ha jó táplálékból viszed be.
2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát már régeben is edzetem nem vagyok én kezdő meg nem vagyok puhány :D 3 hétel ezelőt 35 kg mellre most 60 kg 4x
2013. júl. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!