Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mellizomra melyik összeállít...

A mellizomra melyik összeállításban jobb edzeni?

Figyelt kérdés
Bicepsz-tricepsz-mell, vagy hát-váll-mell ?
2013. júl. 15. 19:39
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:
Mind a kettő sok egy napra.
2013. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz jó nagy hülyének kell lenni, hogy valakiben felmerüljön egy ilyen "edzésterv".
2013. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:
mell egymagában vagy mell-váll
2013. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mell-tricepszet csinálok, de van akinek más jön be. Hogy neked mi a legjobb, azt csak TE tudod megmondani!
2013. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát-váll-mell??? Ááááá az úgy nagyon kemény :D

Egyrészt három nagy izomcsoport és a teremben tölthetsz vagy 3 órát, mire végzel. Másrészt nagy izomcsoportok és mindhármat nem tudod maximálisan elfárasztani egy edzésen.


Én mell-vállat csináltam sokáig, de most már a mell teljesen külön van.

2013. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első, a harmadik, a negyedik, és az ötödik válaszolónak a normális válaszokat! Második válaszoló te pedig légy szíves öld meg magad... kössz. Az ilyeneket ki nem állhatom
2013. júl. 15. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ők lehet nem mondták ki, mekkora egy gyökér vagy, de nekem más az attitűdöm. Eleve annyi autentikus edzésterv van az interneten, és te még arra sem vagy képes hogy körülnézz? Nyugi, az ilyen alakokból úgysem lesz semmi. Neked csak álom marad az izmos test, papa.
2013. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
te gyík.. te. Jah de igazad van az én kur..a anyámat, hogy kérdezni merek. (elvégre ez a GyakoriKÉRDÉSEK.hu még a névből is ki lehet találni, hogy mire jó, de gondolom neked nehéz hiszen agyból neked keveset adhatott a sors). De nem vitatkozom ilyenekkel, kondiba legalább megkérdezek valakit normálisan válaszolnak, és még segítenek is. Menj és öld meg magad kérlek te fogyatékos.
2013. júl. 18. 23:00
 9/12 E.T. a földönkívüli válasza:
Teljes test edzéssel is tökéletesen lehet fejlődni.
2013. júl. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is!
2013. júl. 19. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!