Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud küldeni olyan...

Valaki tud küldeni olyan motivációs videót amit ha megnézek jobban kedvet kapok az edzéshez?

Figyelt kérdés

Sokszor megy el a kedvem és legszívesebben abbahagynám az egészet de nem tehetem ha akarok valahogy kinézni :D

Olyan videónak is örülnék ami nem edzéssel kapcsolatos. A Rocky Balboásat meg a motiváció az életre - ezeket láttam már.


2013. júl. 10. 18:17
 1/1 anonim válasza:

Én ezt a videót szoktam megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=leolgcq4Q64

Gyakran edzés közben is hallom magamban, hogy "ne legyél b*zi bmeg" meg "tedd meg amit tenned kell". Ez nem annyira motivációs, csupán amikor már az utolsó sorozatot csinálod, akkor tud adni egy löketet. Edzeni nem csak azért kell járni, hogy jól nézz ki. Én például mindig várom, hogy mehessek, a hangulatért, a szagért stb. Lépj ki a komfortzónából és ne csak azt csináld, amihez kedved van, hanem mondd meg magadnak, hogy le kell mennem és kész, ennyi.

2013. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!