Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Genesis Stanazolol alapkérdések?

Genesis Stanazolol alapkérdések?

Figyelt kérdés

Szia! A kérdésem a stanazolol minőségéhez képest a legjobbat szeretném kihozni, viszont jelenleg csak ezt tudom biztosítani (pár sorral lejebb leírom)


Az lenne a kérdésem, hogy én is most szeretnék belevágni (a kockázatok ellenére, és hogy tudom nem egy erős cucc), Genesis 10mg-os stanát vettem, 100szemeset (a kúrát 8 hétre szeretném felosztani), viszont olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek belekezdjek-e úgy,

ha a délelőtti kajám (mától-szeptemberig) csak szendvics lenne (vaj,kenyér, valami szalámi, sajt) <- nyári melón vagyok du 5-ig, (hazaérés után rendes kaja, mindenképp valami rizs + szárnyas hús,ha nem megy a csirkemell) és 6tól este vagyok, utána mennék csak edzésre kb. 6kor, így érdemes lenne-e belekezdenem, vagy várjam meg a szeptembert? 68kg vagyok, 17éves (bár hobbiként nyomom, de szeretném komolyabbra venni)


Mondták hogy tömegeljek, de lényegében mind hasra megy a zsír, és ott már elhízok míg a karom szinte semmivel nem lett nagyobb, 73kg-ról eddig leadtam, hogy visszább vettem a zsíros kaját, cukros üdítőt, és nasikat ill. este már nem kajáltam.


Előre is köszönöm, hogy időt szántok a problémámra. Szeretem a dolgokat, olyanoktól hallani, akik már tapasztalták.

A segítő jellegű válaszokat, csak köszönettel és zöld kézzel tudom jutalmazni. :)


Üdv, Laci


2013. júl. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szalámival kokszolni, grat.
2013. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó ember, nem azt mondtam, hogy arra kokszolni szeretnék, hanem egy kérdés volt, hogy belekezdjek-e vagy NE, ez csak délelőtti kaja lenne, de a fehérjebevitelem pótolnám amint hazaérnék,
2013. júl. 6. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a baromi elkeserítő? Látszik, hogy lövésed nincs az egészről, de odáig eljutottál, hogy kokszot magadba tömjed. Grat.
2013. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17 évesen 68 kilósan kokszolni akarsz? Inkább lépj fel a Showder klubban.
2013. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"szeretnék belevágni "

"stanát vettem"

"belekezdjek-e úgy, ha [...] vagy várjam meg a szeptembert?"


vs.


"belekezdjek-e vagy NE"


Tök hiába próbálsz becsapni minket, nekünk ebből semmi hátrányunk nem származik, neked viszont annál több. De ha ennyi eszed van, hát hajrá! A természetes kiválasztódás működés közben.

2013. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 snack16 ***** válasza:

Te Laci, van itt káosz rendesen. De nem lehurrogni akarlak csak ebbe gondolj bele: Mióta is edzel te? ha nem legalább és tényleg LEGALÁBB 3-4 éve akkor oké, de nincs normális étrended( nem csak ez a csirke-rizses f@ szág,kalóriaszámlálgatás), milyen az edzésed? Ha olyan mint elég sok emberé... akkor szedhetsz te akármilyen koxot, egy elkú rt ember leszel nem több. Ha megakadt a fejlődésed(és nem csak a "majd a koxtól megnövök" kategória vagy- amire gondolok)akkor változtatni kell az edzésen esetleg több kalóriát,fehérjét bevinni...

A tömegnövelés nem a nasizásról(attól függ mi a nasi) és főleg nem a cukros lónyálakról szól, szendvics fa szság, akkor már inkább egyél napraforgómagot,mogyorót,mandulát vagy kis kajásdobozban főtt rízst,krumplit egy KIS:D hússal zöldséggel... Ehetsz tojást,bármilyen húst, ihatsz tejet stb. Nem csak a csirkének van tápanyagtartalma, de úgyis jön az okoskodás hogy de így meg úgy a csirke.

Én nem azt mondom hogy milyen mellékhatásai vannak, DE ha egy csaló akarsz lenni, és egy olyan eredményt elérni(ha eléred) ami csalásból született és nem érdemelted ki... akkor hajrá...de nem mész sokra vele, más lehet a személyiséged, az egészségről nem is beszélve A TALÁN SEMMIÉRT. Azért ebben gondolj bele. Főleg hobbi szinten, az elején. Nem értelek.

EZ (MÉG) NEM NEKED VALÓ!!!!!


PEACE

2013. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!