Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni szőlőcukortól...

Edzés utáni szőlőcukortól szédülhetek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el edzeni és vettem fehérjét is. Az edzés utáni turmixba tettem szőlőcukrot és most elkezdtem szédülni. Eddig amikor kevesebb szőlőcukrot tettem bele semmi gond nem volt de most kb 60grammot tettem bele aminek elvileg nem kéne gondot okozni mégis szédülök.

2013. jún. 21. 12:21
 1/3 poiu ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linkoln ***** válasza:

Lehet. De nem valószínű.

Cukorra nem vagy érzékeny? Nézesd meg. Lehet hoyg leesik a várcukrod az edzés alatt, és a gyors cukor nagyon gyorsan felnyomja.

2013. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok rá érzékeny, pár hónapja voltam vérvételen is és ott sem volt gond a cukorral. Gondoltam arra is hogy a nagy meleg miatt van e ez de akkor szerintem előtte is kellett volna szédülni. Meg az a furcsa hogy nem is egyből hanem amikor hazajöttem a konditeremből akkor kezdtem el megszédülni. Ez olyan pár percel történt a turmix elfogyasztása után. kb 10 percre rá
2013. jún. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!