Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el a gyúrást,eddig 1/2 kg bioteches Nitro pure whey gold fehérjét szedtem. Most szeretnék nqgyobb tételt venni,erre gondoltam,mert ez árban jobban megfelel mint a bioteches.


[link]


Gondoltam még emellé creatin szedését és sportolóknak szánt vitamintablettát.

Van rajtam egy kis felesleg,amit szeretnék leadni,ugyanakkor szeretnék izmot is építeni. 98 kg vagyok 193 cm magas.


Szerintetek mekkora külömbség van a bioteches és e között a "névtelen" fehérje között? Mennyire fontos a creatin szedése, mennyivel növeli meg a fejlődést?

Várom a véleményeteket!

Köszönöm



2013. jún. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80 gr fehérje jónak tűnik
2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, Jónak tűnik de lehet, hogy egy kalap sz*r! Én megmondom őszintén inkább a megbizhatóbb gároktól vennék proteint, lehet hogy drágább de legalább nem sz*rtak bele.
2013. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj a Stillmassal, egy szlovák gyártó, és attól, hogy nem amcsi csilivili dobozú meg agyonreklámozott, még nem lesz fos.
2013. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem fontos, hogy ne mérgezd a tested. Európában két táplálékkiegészítő gyártó van bevizsgálva és az nem a Biotech és nem is ez a szlovák cég. Ha valami minőségibbet szeretnél szedni, ami látható eredményt hoz, akkor a Scitec-kel próbálkozz. Semmivel sem drágább, mint a Biotech. Több termékcsalád közül válogathatsz. Nem utolsó szempont az íz, ajánlom a 100% Whey Professionel-t, ami tejsavófehérje, vagy a Protein Delite-ot..de igazából rengeteg van..ami talán jobb áron van az a Full Force termékcsalád. Én még azt nem próbáltam,de jókat hallottam róla.
2013. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, és melyik a másik? Az miért marad ki a felsorolásból? Amúgy nem hiszem, hogy bármelyik normál gyártó átverne az összetételt illetően, sem azt, hogy a "bevizsgálás" varázsszó meghatározná a megbízhatóságot, avagy ami nincs "bevizsgálva", az szar és kész, ami meg de, az meg a tökély.


(Elárulom: a másik rejtélyes "bevizsgált" gyártó a Myprotein, ami egy centivel nem rosszabb, mint a scitec, sőt, csak mellé olcsóbb pár fokkal.)

2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!