Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért van ekkora mennyiségű...

Mért van ekkora mennyiségű vitamin egy kapszulában? (Mega daily one plus)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert a napi ajánlotthoz képest ezrekkel nagyobb százalékban van benne a vitamin. Ez nem lehet esetleg veszélyes?

[link]


2013. jún. 17. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Napi ajánlott minimum, hogy a kövér sörhasú Béla bá' ne essen össze ----- Testépítéshez szükséges vitaminmennyiség. Több millió ember szed a világon hasonló dózisban vitamint, nem szakadt le egyik karjuk sem.
2013. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Veszélyesnek nem veszélyes, a fémekkel és a zsírban oldódó vitaminokkal érdemes vigyázni. Ennek így egy baromi drága vizelet az eredménye.
2013. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mennyiség pont , hogy kevés egy sportolónak ,testépitőnek meg végképpen az. Még legalább valamilyen C vitaminnal ki kéne egésziteni ez a minimum.
2013. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én is mega daily one al kezdtem tavaly a diétámat, azóta már váltottam multi pro plusz-ra de mióta szedem ezeket a Lób@szó bogyókat, nem voltam még csak náthás sem(télen), elmúlott a krónikus nyakfájásom, valamint megszűntek az alvászavaraim, amikre mindenféle nyugtatókat írtak fel az orvosok éveken át...

tény, hogy a vizeletem színéből is látszik, amit az egyik válaszoló írt, de rengeteg jó hatása is van...szerintem inkább több legyen mint kevesebb a jóból, a szervezet meg nem hülye, kiválogatja ami kell neki, a többit meg kipisiled, csak legyen meg a vízfogyasztásod is mellé...

2013. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a Mega Daily One Plus-ban sok a vitamin, akkor néz meg egy jobb vitamint, pl. Monster Pak.
2013. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A francot sok! Jó ez ha van ! :)

Énis szeddem és sokkal jobb formába vagyok tőle! :)

Sokkal jobb a kedvem és nehezzen leszek beteg.

Az a baj az emberekel hogy a vitaminokra ugy néznek mint a méregre hogy nem túl sok ez ?

A cigiből napi 20-30 szállat is elszivnak és az nem túl sok lényegében. De bevesz valaki 2 Mega Daily one-t reggel és este az már rögtön káros.

2013. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy káros, csak érdekelt nem lehet-e valami veszélye hosszútávon.
2013. dec. 26. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Vannak vitaminok, amik károsak nagy mennyiségben, ezek a zsírban oldódó vitaminok és a C-vitamin.

C-vitamin vesekövet tud okozni nagy mennyiségben, persze mondják, hogy igyál naponta 4 liter vizet, de az meg a vesédnek és a szívednek nem tesz jót.

2013. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
és hogy jön ide a "nagy" mennyiség? mondd csak tudsz konkrét példát mondani a "nagy" mennyiségre, vagy csak ezt olvastad a nőklapján és most meg kellett osztanod?
2013. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
A lekezelő stílus nem a legjobb út egy értelmes beszélgetéshez vagy vitához, de pl. tele van E vitaminnal az említett készítmény, de K vitamin nincs mellette, csak hogy egy példát mondjak.
2013. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!