Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » KOMMANDÓSOK! Átlagosan hány...

KOMMANDÓSOK! Átlagosan hány kilósok vagytok?

Figyelt kérdés

Hogyan eddzetek kettlebellel, vagy kondiban, mert ahogy láttalak titeket a tvében marha nagyok vagytok, szedtek-e valamit??

-más izomzatotok van mint a kondisoknak...



2013. jún. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kommandósoknak szerintem van jobb elfoglaltságuk mint gyk-n olvasgatni a kérdéseket.
2013. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, jogos. A kommandósok inkább funkcionális edzésre mennek rá, mint a speciális erők általában. Azaz edzenek súlyzókkal is, de mellette rengeteget bell-eznek, edzenek saját súllyal, kötelekkel, kalapáccsal, küzdősportolnak, sokat futnak, sokat tesznek az állóképességükért. Ez a mindennapjaik része. Itt a képesség a lényeg, hogy hozzászokjanak, hogy bírják a gyűrődést. A kinézet csak "kellemes mellékhatás". Sok alakulat edzéseinek része a vízi edzés, ezt a magyar TEK-ről vagy Merkur-ról nem tudom.

Egy kommandóst ismertem, az 182 centihez 77 kiló volt.

2013. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer edzettem együtt egy kommandóssal.

Elképesztő volt amit lenyomott:

2 órán keresztül saját testsúlyos gyakorlatok,kettlebell,súlyzózás de iszonyatos tempóban,megállás nélkül végig.


Eléggé izmos volt,és átlagosan szálkás,de látszott rajta,hogy mekkora erő van benne..

2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem konkrétan kommandósokra gondoltam,de így többen nézik a kérdést :D köszi a válaszokat hasznos volt
2013. jún. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!