Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől szakad a böröm?

Mitől szakad a böröm?

Figyelt kérdés
Azt mondták lehet hizás, fogyás, edzés, nővéstől, és stirál börtöl. Na nekem ez miond megvan. Sokszor az edzésre fogják, de nagyon sokat nőttem is. Csak a hátamon vannak bőrszakadások. De ha kevesebbet edzek, lehet akoris szakadna. Am most egy ideje nem szakatt, de kiváncsi lennék mit lehet ez ellen tenni??? Mindenképp szakadni fog továbra is??? Sosem mulik el?
2013. jún. 13. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A meglévő stria már csak fehéredik, és jobban be tud pirulni, ha amúgy is vörösödik valamitől a bőr. Semmi baj nincs vele, max esztétikailag zavarhat. A növés miatt van.

Ellene a helyes, vitaminigényt (és más alapvető tápanyagokét) lefedő táplálkozással és megfelelő folyadékbevitellel tehetsz, valamint nézegetheted a különböző rugalmasságot ígérő bőrkrémeket, vagy édesanyádat megkérdezheted, ő mivel tüntette el a terhességi csíkjait (nem vicc).

2013. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. De az edzéstől is lehetnek? :(
2013. jún. 13. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen akkor is nősz, csak izomban. Nekem is van. Bár a háton levő (középen és lentebb) vagy például a csípő oldalán fellelhető striák inkább a pubertáskori, csontbeli növekedés számlájára írhatók.
2013. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!