Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért alakulhatott ki ez a...

Miért alakulhatott ki ez a gondolkodás, hogy attól lesznek férfiak, a huszonéves b*zik hogy szteroiddal "semmi" munkával alakítanak ki egy száraz formát és mutogatják magukat, mint valami kis k*cs*gök?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 08:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
Azt látják ezt kívánja meg a társadalom, nem akarnak kitűnni biztosan.
2013. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem, hogy alakúlt ki az az ostoba felfogás, hogy a szteroid munka nélkül növeszti az izmokat... szteroiddal élõnek is ugyan úgy edzenie kell, sõt...
2013. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 poiu ***** válasza:
100%
Sperseus: igen a szteroid rohadt dolog, fiatalok számára különösen, de edzeni kell szteroiddal is.
2013. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
látom nem értitek a mondanivalómat...nyilvánvaló,hogy szteroid mellett is kőkeményen kell dolgozni...de,miért az a "trendi",hogy jujj elkezdek edzeni,puff egyből szteroid,hogy k**va izmos legyek...ott van az a madár gyerek,aki szívbeteg volt és mellette nyomta a cuccot...végül megmúlt...ilyen egy példakép?komolyan?szánalmas...
2013. jún. 6. 09:54
 5/16 A kérdező kommentje:
nem a szteroidot vetem meg...aki hülye csinálja,biztosan mindenki versenyezni csak azért nyomja,az a bajom,hogy 2-3 év munka után mutogatják magukat,mint valami kislányok...és ezzel nem azt mondom,hogy aki 10-20éve edz,az mutogathatná magát,hanem hogy szánalmas,amilyen irányba megy a fiatalság
2013. jún. 6. 09:56
 6/16 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Még ha 2-3 év után mutogatnák magukat. Szteroiddal is edzeni kell, de a koxolók 80%-a nem edz rendesen, csak úgy emelgeti a súlyokat, sokuk még csak meg sem izzad. Az ilyenek gyökerek. Feszengenek, nézegetik magukat a tükörben, még a szemöldöküket is zselézik. Nem kell velük törődni.
2013. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a mai világ.Két fajta "férfi" számít manapság ideálnak.

1.Az agyon koxolt,strandon feszülős drogos kötsögök.

2.A köldökig kivágott,zselézett hajú lányra hasonlító vámpírok.

De a legrosszabb ennek a kettőnek a keveréke.

2013. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én ezzel úgy vagyok, aki hülye az csinálja csak, aztán ha nem úgy sül el ahogy szeretné, akkor 1 hülyével kevesebb szívja elõlem a levegõt...
2013. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyről ezt látják példának. Legyél tehetségtelen hülye és szarj az asztal közepére, akkor leszel menő.
2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.Nincsenek előttük normális példaképek sem,és valahol ezt várja el a nagyvilág is.
2013. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!