Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítenék diétával kapcsolatban?

Segítenék diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve edzek és tömegnövelő étrendem van, amit azért nem mindig sikerült betartanom, sokszor ettem szutyok kajákat is, ezért némi izom mellett igen sok zsír is rám rakódott.88 kilóról indultam, 3g fehérje/tskg, 2.5g ch/tskg-val. 4 napja kezdtem el, viszont már is leadtam 3 kilót. Ez azt jelenti viszont, hogy kicsit növelnem kéne a ch bevitelemet, mivel mindenhol azt olvastam, hogy heti 0.5/1 kiló fogyásra kell törekedni, különben izmot is veszítünk?!

Illetve lenne egy másik kérdésem is, ha teszem fel az egyik nap még 88 kiló vagyok, viszont két napra rá már csak 87, akkor egyből át kell számolnom az étrendemet és 88 helyett 87 kilóval kell számolnom?

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi az amatőr kérdésekért!:)



2013. ápr. 20. 11:36
 1/2 A kérdező kommentje:
*88 kilóról kezdtem a diétát, 3g fehérje/tskg, 2.5g ch/tskg-val.
2013. ápr. 20. 11:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg így is csökken a zsír, addig nem kell átszámolnod a kaját, mivel ennyi ch-val is fogysz. Az első héten lehet több kiló fogyás az nem gond. Ilyenkor főleg az izom glikogénje ürül és a glikogén által kötött víz.
2013. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!