Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most Mit Csináljak?

TrogerJoe kérdése:

Most Mit Csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy, én szélesedni akarok,de viszont nem akarok elhizni.Kb 3 Hónapja járok fitnessbe és nem mondom hogy odafigyeltem arra amit eszem de ha csak tehettem vagy volt rá lehetőségem akkor rizset,csirkemellet,szóját ettem.És mikor mentem 180Cm magas és 74,5-75 kilógramm voltam.3 Hónap múlva lettem 79 kilógramm tisztán,csak creatint ittam,és az a helyzet hogy jött a hasamra is egy picit,de egy hangyapucányit csak.És most hogy mit kellene csináljak tulajdonképpen?Tömeget növeljek 85 90 kilógrammig?Vagy fogyjak le mig nem lesz rajtam zsir és aztán? Mert Most akarok elkezdeni majd Kb. Májustól Fehérjeturmixokat. És az lenne a kérdésem hogy mit vegyek? Gondoltam hogy tömegeléshez GFx8+Dynamite Pump, és szálkásitáshoz Iso Soy+L-Carnitine. 14,5F/180Cm/79KG

2013. ápr. 5. 23:45
 1/4 Osynho ***** válasza:

Felsoroltál egy rakás kiegészítőt, de az étrendedet nem gondolod rendbe tenni? Sokkal fontosabb, mint az összes együtt...


Valamennyi zsírosodás természetes, ha az ember tömegel, de ezt lehet minimalizálni rendes kajálással. +5kg után felesleges szálkásítani.

2013. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah ameddig a kaja nincs rendben addig teljesen felesleges étrend kiegészítőkre gondolni is...
2013. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De néztem étrendet is az interneten.
2013. ápr. 6. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem nézni kell, hanem betartani...
2013. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!