Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek elegendőek lennének egy...

Ezek elegendőek lennének egy otthoni konditerembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék elkezdeni edzeni, már kiszámoltam, hogy menyibe kerülne a kajám + a kiegészítőm egy napra, bele is férne a keretbe, de nagyon nem szeretek emberek közé menni (tényleg), ezért otthoni kis konditermet állítanék össze...


Ha tényleg izmos szeretnék lenni, akkor ahhoz elegendők lennének ezek:?


- fekve nyomó pad

- haspad

- egykezes rúd súlyokkal

- francia rúd súlyokkal

- egykezes súlyzók

- multifunkciós kondigép


Mert ezekkel tudnék fekve nyomni, tárogatni, bicepszezni, tricepszezni, guggolni, fűrészelni, vállat edzeni...


Szóval így ez elegendő lenne látványos eredményekkel, ha az étrendem rendben van?


Esetleg még milyen gépeket vennétek, ami nem olyan drága?



2013. jan. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Erökeret kéne még
2013. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A multifunkciós nem is feltétlenül kell. Viszont egy sima kétkezes rúd kellene.
2013. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Guggoló állvány és egyenes rúd kell még és rengeteg súlytárcsa::)
2013. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj igen bocsánat, kétszer írtam az egykezes súlyzókat, az első helyett sima kétkezes rúd van. :)

Ja és nem akarok túlzott izomzatot ( azt ilyen körülmények között szerintem ne mis lehetne elérni ) csak egy ilyen Marc Fitt szerű izomtömeget szeretnék, utána eltüntetem a zsírt magamról, csak mielőtt bele feccölöm a pénzem megakartam kérdezni tőletek, mert ha nem kivitelezhető akkor nem fektetem bele a pénzemet, és maradok ilyen... :)


Köszönöm mindenkinek!

2013. jan. 9. 22:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Guggoló állványt jó ha egyelőre barkácsolok magamnak?

Mivel még úgysem tudnék olyan nagy súlyokkal guggolni, mert a combom nagyon nagyon vékony és gyenge...

2013. jan. 9. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre jó. Egyébként tévedsz, ha azt gondolod, hogy nem lehet jó formát otthon összehozni. De a leglényegesebb a kaja lesz.
2013. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!