Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dirtboy, Montez, Zakathol...

Dirtboy, Montez, Zakathol raknátok fel képeket hogy néztek ki?

Figyelt kérdés
Az eddigi sok és hasznos válaszotokból kiindulva én szerintem ezzel a testépítéssel nem csak hobbi szinten foglalkozhatok, hanem pénzkeresetileg is.:)

2012. jún. 18. 19:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Ok egyebkent a gyk fizetett sport emberei. Havi szinten kapnak egy szelet proteincsokit:D


(csak vicc)

2012. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 dirtboy ***** válasza:
81%

pontosabban egy protein szeltet kapunk ha jók voltunk,amolyan jutalom falat mint a scooby snack


:D

2012. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
8%

Aki kicsit is konyít a testépítéshez, a válaszok színvonalából be tudja lőni a kinézet szintjét is.


a fent említett úriemberek válaszai semmi olyan infót nem tartalmaznak, ami nincs benn a pár oldalas alapismeretekben. Semmi igazán lényeges, saját tapasztalatot nem látni a válaszaikban, csak sablonválaszokat adnak.


Nekem nincs azzal semmi bajom, ha ropigyerekek más (egyébként hasznos) tapasztalatait szajkózzák. De akkor ne játszuk már az agyunkat, kérem szépen.

2012. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
59%
én tudom hogy néz ki Montez egyszer küldött egy képet magáról,természetesen bizalmasan kezelem és nem adom ki senkinek,csak leírtam hogy akit érdekelt egye a nyü:D
2012. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
85%
ma 20.17, 26 éve edzek, úgyhogy nem vagyok ropi gyerek és mindig tapasztalatból is írok. Úgy szoktam is szoktam fogalmazni, hogy én nekem ez vagy az nem jött be, vagy így és úgy sikerült. Tehát nem sablonos válaszokat adok, de néha linkelni is kell oldalakat, ha nem akarok mindenhová öt oldalt leírni. Stim?
2012. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%

Elégedj meg azzal kérdező, hogy bármilyen kérdésedre adnak választ. Montez, nekem már küldött képet magáról, és nem egy ropirambo:) Nagyon tapadt izmai vannak, kiváló sportoló, még ha hobbi szinten is csinálja.

Bocsi, de én 174cm 63kg-s focista vagyok. És még se ropirambo.

2012. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 dirtboy ***** válasza:
64%

a másik meg hogy sablonos kérdésekre persze hogy sablonos válaszokat adunk.

így már több mint 5400 megválaszolt kérdés után kb. nem is gondolkozok a válaszokon csak gépelem be a szokásosat.

ritka ha olyat kérdeznek amin gondolkoznom is kell.

van vagy 50 féle kérdés és azok ismétlődnek,mindig más kérdezi de kb. semmi új.

a cikkes válaszokról meg annyit hogy nem is tudom már mikor olvastam testépítésről cikket.

van egy pár cikk lementve de csak azért hogy ide be linkeljem ha tartalmazza a választ.

nincs türelmem olvasgatni a bodybuilder meg a bodysport stb oldalakon lévő cikket.

2012. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 dirtboy ***** válasza:
68%

na jól van, nem gondoltam hogy egyszer ilyet csinálok de itt egy tavaly nyári kép rólam.

több infót nem kaptok.

[link]

2012. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
szép:)
2012. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!