Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő elvtársak! Mennyire...

Testépítő elvtársak! Mennyire vagyok elvetemültek?

Figyelt kérdés

itt a nyár. arra vagyok kíváncsi, hogy van-e rajtam kívül olyan elvetemült,beteg ember, aki nem bulik, nem iszik alkoholt, nem duhajkodik, nem hagy ki étkezéseket, és keményen edz?


leírhatnátok, h mennyire veszitek komolyan a sportot, étrendet, és az egész ezzel járó életstílust. nyaraláskor, külföldi utazáskor mit tesztek? (én nyáran még egyiptomba is kivittem 3kg csirkemellett, mert nem tudtam milyen lesz a kaja. )


kicsit úgyérzem elb@szott nyár előtt állok, mert diétában is vagyok, szóval nem nagyon tudok kirúgni a hámból 1x se.


szóval várok minden ehhez kapcsolódó választ!



2012. jún. 2. 00:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

én nem akkor eszek amikor éhes vagyok, hanem akkor, amikor kell.

én nem azt eszem, amit éppen megkívánok, hanem azt amit kell.


kb így állok a dologhoz, és nincs probléma :D


mellesleg előző nap este megcsinálom a másnapi kajámat, aztán napközbe elfogyasztom.


ha meg tényleg krvára nem tudok enni, akkor bedobok egy zabot, mert az szinte mindig jólesik, és hozzácsapok valami fehérjét, és meg van oldva. de ilyen általában nincs, viszont a csirke ízével már erősen küzdök, nem tudom már mivel feldobni az ízét.

2012. jún. 2. 16:43
 12/20 *Glissade* ***** válasza:

"Akkor is edzem, ha mást nem saját testsúlyos gyakorlatokat."


Gondolom ti nem úgy jártok nyaralni, ahogyan mi...

Mi mindig nagy társasággal megyünk és asnnyira sürű a program, hogy még felöltözni is alig van időm.

Napi 3-5 órákat aludtam este, mert mindig hívtak valahova, és mivel külföldön vagyok, nem akartam kimaradni semmiből:)

Pörgős vagyok... de edzéssel együtt már nem bírtam volna:)

2012. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 *Glissade* ***** válasza:

Nem tudom... lehet, hogy a keleti sport teszi...

De én inkább befelé szeretek figyelni, szerintem sokkal fontosabb az, hogy a testem mit akar enni...

Ebben az a durva, hogy a sütiket, egészségtelen kajákat nem is kivánom.

Ha meg akarnék enni egy fánkot, mert mondjuk megéreztem az illatát, akkor azért nem eszem meg, mert a hasamban egy ilyen fura telitetséget érzek egy pillanatra...

és tudom, hogy ha megeszem azt a fánkot, akkor valóban azt fogom érezni... és azt nem szeretem.

Ezért nem tudok pl. elmenni a tescoba vásárolni, mert szinte semmit sem akarok a kosárba tenni, mert elképzelem milyen lenne ha megenném...

A sport meg pont ennek az ellentéte, ott fejben döntöm el, hogy mit akarok...


Tehát semmi szükségem étredre.


Ugye nem néztek, most hülyének????

Lány vagyok, lehet fiúknál ez nem működik...

2012. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

én általába családdal megyek külföldre, így ott nem olyan pörgős a program, így simán tudok jól kajálni, és edzeni is.


nem nézlek hülyének, ez nem egyedi eset, hogy ha rágondolsz az ételre már akkor reagál rá a szervezeted.

pl citrom és nyálelválasztás.


az az érdekes, hogy amikor próbáltam ráállni a testépítő étkezésre, akkor nagyon nehéz volt megvonni az édességet, sütiket, meg ilyesmit, de mostmár szinte nem is kívánom ezeket, max akkor ha közvetlen mellettem valaki fogyasztja.


hiába mondja mindenki, h szar az egyoldalú táplálkozás, mégis minden tápanyag megvan benne amire a testnek szüksége lehet.

2012. jún. 2. 17:37
 15/20 anonim ***** válasza:

Amióta elkezdtem azóta megszerettem és az életem részévé vált mindig ugyanugy eszek mindent néha variálás hús helyett hal mondjuk stb..


nem iszom, nem dohányzom semmit csak sport az az életem..

ha tegyük fel hiányzik egy étkezés vagy kimarad a nap folyamán akár több is szinte olyan agresszív vagyok hogy nem tudom ellátni magam tápanyaggal...szóval olyankor nem érdemes hozzám szólni :D


"az az érdekes, hogy amikor próbáltam ráállni a testépítő étkezésre, akkor nagyon nehéz volt megvonni az édességet, sütiket, meg ilyesmit, de mostmár szinte nem is kívánom ezeket, max akkor ha közvetlen mellettem valaki fogyasztja. "


ezzel a hozzászólásoddal én is így voltam de ha valaki fogyasztja már akkor sem eszem nem érdekel...


ha kimegyek valahova utazni még akkor is próbálom tölteni magam..nem érdekel ki mit gondol..


No pain, No gain!! Forever!

Fájdalom nélkül nincs növekedés..

2012. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 *Glissade* ***** válasza:

Csak naggyábol vagyok képbe arról, hogy mit eszik egy testépítő:)

Nyilván sok fehérje, szénhidrátnak meg rizs... és a testsúly alapján számolják, ki hogy mennyi ch és fehérje kell nekik. Az étrend kiegészítőket meg nem ismerem...

Elméletben meg tudom, naggyábol, hogy hogyan kell kondizni:D

De a gyakorlatban tuti, hogy kudarcot vallanék az első pár héten:)

Azért is, mert én egy kicsit másképp közelítem meg a dolgokat...


A változatos étrend, nem azt jelenti, hogy tortától a fagyasztott "sajtal töltött pulyka mellig" mindent meg kell enni.

Hanem az olyan ételekből kell változatosan étkezni, amig kajának számítanak.


Én biztosra veszem, pl. hogy a mekis kaja nem élelmiszer. Csak valami agyon izesített, füszerezett műanyag szar.

Szerintem a kakaós csiga meg társai is hasonlóak lehetnek...

És még sorolhatnám... cukor, fehérliszt, tej stb.


Ilyeneket nem esztek, és veszitek a tápkieges vitamint még jó, hogy normálisabban kajáltok, mint az átlag.

2012. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 *Glissade* ***** válasza:
szénhidrátot akartam írni és nem azt, hogy szénhidrátnak:)
2012. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

igen, kb jól látod a helyzetet, szóval olyan dolgokat próbálunk enni, amik a lehető legkevésbé vannak feldolgozva.


száraz húsók, rizs, zabpehely, gabonák, zöldségek, etc.etc.


mellesleg én is nagyon bősz leszek ha kimarad egy étkezés, talán túlságosan is :D

2012. jún. 2. 18:41
 19/20 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok, és az egész nyaramat arra fogok fordítani kajáljak mint az állat, és kondizzak, semmi alkohol, semmi drog, semmi bulizás, meg alapjáraton nem is tartom szórakoztatónak hogy bulizzak.

Szóval ha ez elvetemültnek titulálható akkor igen az vagyok.

2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nagyon helyes fiam, én is pont így cselekszem, főleg hogy bent vagyok a scitec megatesztben!
2012. júl. 9. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!