Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem gáz, hogy a Bereczki...

Nem gáz, hogy a Bereczki Krisztián egyik nap még a gymbeam-es termékeket istenítette, ma pedig már a scitec-est? És nem zavar senkit, hogy minden hülyeséget összehord?

Figyelt kérdés

Az egész eddigi összes videójában a gymbeam volt a király, a legjobb a piacon, most szponzor váltás lett, és már a scitec a legnagyobb király, az ár/érték arányban legjobb márka.


+ olyanokat mond, hogy mehet egy nap 10 szem halolaj kapszula, mert tudományos tény, hogy jót tesz, és nem lehet túladagolni, de ezekhez tudományos cikket vagy folyóiratot nem tud mondani, csak így van és kész, az persze nem zavarja, hogy a nagy dózisú omega 3 szedésétől hosszútávon megnő a nehézfém szint a szervezetben amitől autoimmun betegségek alakulhatnak ki, te hidd el neki a baromságát, és szedj napi 10-et belőle.


Vagy az, hogy ne igyál evés előtt közben, után 20 percig, mert nem épül be a fehéjre.


Ilyeneket hogyan lehet összehordani? Nem érez felelősséget amikor ilyen hülyeségeket beszél? Valakik vakon isszák a szavait.


ma 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne nézd
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lámlámnahát válasza:
engem inkább az zavar ezekben, hogy ezek az emberek a szteroidtól nőnek, nem pedig ettől a sok szar kapszulától, és portól, mégis, úgy értekeznek róluk, mintha az 55 ös karhoz kreatin kellene, és heredurrantó b398 vitamin
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gáz, hogy a Bereczki Krisztián egyik nap még a gymbeam-es termékeket istenítette, ma pedig már a scitec-est?"

De, azonban mindig is így működtek az influenszerek.

"nem zavar senkit, hogy minden hülyeséget összehord?"

De.

"ne igyál evés előtt közben, után 20 percig, mert nem épül be a fehéjre"

Ezt még nem hallottam se tőle, se mástól. Belinkeled?

"Ilyeneket hogyan lehet összehordani?"

Simán.

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"mintha az 55 ös karhoz kreatin kellene"

Egyre kevesebb koxos influenszer hazudja, hogy a kreatintól lett 55-ös karja, és egyre kevesebb a hülye, aki el is hiszi.

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lámlámnahát válasza:
ehhez képest 10-20 éve szteroidot reggeliző emberek hirdetnek minden olyan szart, amire semmi szüksége a naturáloknak (amúgy a profiknak sem)
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"szteroidot reggeliző emberek hirdetnek minden olyan szart, amire semmi szükség"

Én csak azt mondom, hogy ma már kevessebb a hülye, aki megveszi a BCAA-t a Mr. Olympia szintű forma reményében, mint 10 éve.

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lámlámnahát válasza:

én pont nem ezt látom

kb. szárnyal a tápkieg piac, olyan szinten adható el mindenféle szar

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Most is megveszik a középiskolások a tribulust, meg az anyukák a "zsírégető" kapszulát, de egyre kevesebben vannak. A legeladottabb termék a fehérjepor és a kreatin, aminek abszolút van létjogosultsága. Egyre több influenszer is bevallja, hogy a tejsavón és a monohidráton kívül semmilyen tápkiegészítőt nem használ.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lámlámnahát válasza:
52%

nem követek influencereket, nem tudom, hogy mit mondanak.

ismerőstől tudom, akinek 40%os részesedése van egy komoly cégben, hogy alig bírják csomagolóanyaggal a szállítást

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


2-3 perc között

ma 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!