Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mitol lehet?

Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar nagyon gyakran megy a hasam. Nem ertem mitol van, feherje shaket kilottem mostmar de nem nagyon oldodott. Bar meg csak tegnap hagytam ra a fogyasztasat. Jelenleg 3000 kaloriat fogyasztok viszont nincs annyira mar etvagyam ezert reggelire turmixot iszok, amiben 125 gramm zab van 150-60 mogyoro vaj es olyan 600ml tej (laktozmentes) ebedre 500 gramm csirke 110 gram teljes kiorlesu tesztaval illetve edzes elott egy banan. Vacsorara altalaban 2 3 szelet toast kenyer sajttal vagy sonkaval. Nem ertem miert megy a hasam. Van olyan nap amikor megy van amikor nem. Es en egyaltalan nem tudom mitol mehet. Etelerzekenysegrol nem tudok.
júl. 3. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Valszeg attol hogy ez az etrend úgy szar ahogy van és a diverzitás hiányától töbkrement a bélflórád.


A mennyiségek is rengetegek egyszerre.


A második tippem tejfehérje érzekenység

júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha jobban szet osztanam lehet megoldodna?
júl. 3. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a harmadát ennéd és a többi 2000 kalóriát másból vinnéd be.


Nekem a 100-150 gr mogyoróvaj önmagában brutál hasmarst okozhat. Egy nap alatt is nemhogy egyszerre. Es más zsírforrást is eszel

júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tejallergia?

Az egy nap feherje elhagyastol meg ne varj csodat

júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3as

Mondjuk elsore en is a mogyorovajra gyanakodtam csak nagyon nincsencmar etvagyam.

Ilyen 50 gram mogyorovaj mondjuk maradhatna?

júl. 3. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél 1 ek. (Kb. 30g) mogyoróvajat és tegyél hozzá fagyasztott vagy friss gyümölcsöt a turmixba. És egyél ebédre meg vacsorára zöldségeket is. Brokkoli, spenót, saláta, paradicsom, kígyóuborka… Könnyebben emészthető és sok rostot tartalmaz. Valószínűleg a nagy mennyiségektől nagyon le van terhelve az emésztőrendszered. Az 500g csirkét inkább oszd fel 2 felé. Egyél mondjuk reggelit 8-9-kor attól függően mikor kelsz, 11-kor és 2-kor ebédet, délután edzés előtt banánt és este 6-7-kor vacsorát.
tegnapelőtt 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!