Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szolnokon melyik konditermet...

Szolnokon melyik konditermet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Elkezdenék kondizni és olyan terem érdekelne Szolnokon belül, ami jól felszerelt és a lehető legkevesebb kisebbségi, illetve maffiózó jár.

Köszi előre is, megy mindenkinek a zöld.



2023. aug. 4. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egész országban kb. 0% igazi maffiózó létezik, úgyhogy közülük szerinted hány jár konditerembe pont Szolnokon? Egyébként 20 éve nem voltam olyan konditeremben, ami ne lett volna tökéletesen felszerelt ahhoz, hogy az ember meg tudja ott edzeni minden izomcsoportját. Én speciel ha Szolnokon járok egy évben kétszer, akkor mindig a Power Gymben szoktam napijegyet venni, szerintem korrekt terem.
2023. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van mindenféle gép?

Nincs túl nagy tömeg?

2023. aug. 5. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem találsz az országban olyan konditermet, ahol ne lenne a nap legnagyobb részében tömeg, és igen, évtizedek óta minden teremben van minden izomcsoportra kiterjedő géppark, ez alap.
2023. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!