Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzőtermi öltözőben lévő...

Az edzőtermi öltözőben lévő zuhanyfülkén szerinted jó ha függöny van? Használtál már fülke nélküli zuhanyzót is?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ha van rajta, mert nem látnak. :)
2023. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem jó a függöny

Hamar büdösödik

Az ember ne legyen szégyenlős az azonos neműek előtt

Anno koliba se volt függöny és nem lett semmi bajunk

2023. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell a függöny.

Nem lesz semmi baj ha meglátnak meztelenül. Természetes dolog.

2023. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem jó a függöny, mert macerás takarítani. Ha meg ráadásul ritkán is takarítják, akkor bebüdösödik, elszíneződik. Sokszor gusztusa sincs az embernek megfognia a függönyt.


Szégyenlősködni meg nem kell, hiszen amikor belépsz és kilépsz a zuhanyból akkor úgy is látnak meztelenül, mivel a törölközőt kint szokták hagyni.


Használtam már függöny nélküli zuhanyzót, leginkább termálfürdőzés és szaunázás után. Eredetileg itt volt függöny, talán az első zuhanyfej előtt még fent volt, de amúgy nem volt. És senki sem csinált gondot belőle, hogy nincs függöny, de még elválasztó fal sincs. Idősek és korombeli fiatalok (15-21 évesek) is simán zuhanyoztak, mit sem zavartatva magukat.

2023. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

"Az ember ne legyen szégyenlős az azonos neműek előtt"

És mi lenne, ha nem te mondanád meg, hanem mindenki maga döntené el?

2023. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nem vagyok szégyenlős, használtam uszodában is függöny nélküli zuhanyt, úgy is, hogy nagyobb és kisebb gyerekek voltak vegyítve. Ha látjuk egymás nemi szervet, akkor látjuk.

F/16

2023. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!