Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jack Grealish-nek (focista)...

Jack Grealish-nek (focista) mitől van olyan gigantikus vádlija?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 7. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Edzés, rengeteg munka és terhelés a vádlin, plusz elit genetika, plusz profi focistáknál ugyanúgy játszanak az anabolikák. Ez mind.
2023. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bazmeg, hát tényleg hatalmas vádlija van

[link]

tisztára mintha photoshoppolták volna

2023. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat gondolom a focitol. Es persze genetika is kozrejatszik.
2023. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zizizabalo ***** válasza:
Nincs minden profi focistának sem épp ilyen durva vádlija, szóval nagyrészt genetika. A sok ezer óra beletett munka mellett.
2023. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek a csávónak szélesebb a vádlija, mint a combja, ami egyébként elképesztő durva. 😄
2023. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

A gyakorin multkor egy versenytáncosokkal kapcsolatos kérdés volt, mire egyik beírta, hogy a vádli az genetika, nézd meg a versenytáncosokat, jobb vádlijuk van a testépítőknél. Na de kérdem én, ha a vádli genetika, akkor a versenytáncosoknak mi a lótúróért lenne nagy vádlijuk?


Talán direkt olyanokat vesznek fel, akiknek eleve nagy a vádlijuk? EZ ilyen táncos kritérium, csak nagy vádlikkal lehetsz profi táncos?XDD


Ha a táncosnak a tánctól nő a vádlija, akkor viszont NEM genetika a vádli, mert mégiscsak nő valamitől.


Eszem megáll, hogy valaki szerint a vádli genetika, de kijelöl egy csoportot, akiknek nyilván valamitől megnőtt a vádlijuk, mert lefogadom, hogy nem csak nagy vádlikkal lehetsz táncos. És ez a kommennt fel volt pontozva, mint állat.


Amúgy megnézném, melyik táncos csajnak van Kiss Jenőnél nagyobb vádlija, bár utálom Kiss Jenőt.


OFF vége. Genetika és edzés. Neki genetikailag brutális a vádlija, elképesztően jó genetikával kevés edzéssel is lehet jó, több edzéssel még jobb, de a vádlit nehogymár csak a genetika határozza meg, vagy 90% ban a genetika.


A nemrég elhunyt Czibók Lászlótól (akit alapvetően kedvelek, de voltak szörnyű nézetei, halála után is kedvelekként fogalmaztam meg, nem kedveltemként) hallottam olyat, hogy a vádlijával akármit csinál, sehogy se jó neki. Azt még el is hiszem, hogy Laci sokat gyúrt vádlira, de azt nem értem, hogy miért nem fogadja el gyúrós körökben senki azt, hogy nem nő a karom. A nem nő a vádlimat érdekes módon elfogadják. A vádli miért lenne jobban genetika orientált a karnál, vagy egyáltalán jobban az?

2023. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zizizabalo ***** válasza:
Az utolsó kérdésedre az tudna válaszolni, aki rendesen ért az anatómiához. Annyit tudok, hogy nem ugyan a funkciója a két izomnak, másképp reagálnak különböző terhelésekre.
2023. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Anabolikák pont h nem játszanak a focistáknál. Nekik semmi szükségük nagy izomzatra sőt kifejezetten hátrány. Ők olyan teljesítményfokozó szereket szednek amik az allokepesseget javítják, h végig tudjanak bírni futni 90 percet.
2023. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A vádlim nekem is nagyon izmos. Tiniként nagyon sovány srác voltam, vékony kar, bicepsz is mini, de a vádlim az kegyetlen volt, alapból. Szoval nekem ez genetika, hiába az ektomorf testfelépítés
2023. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!