Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek egyedül?

Hogyan eddzek egyedül?

Figyelt kérdés
Végre rá ettem magam, hogy elkezdjem áz edzést, de egyedül nem szeretnék terembe menni, olyan kínosnak érzem.
2022. ápr. 10. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én soha nem fogom tudni megérteni. Miért kínos?

A konditerembe járók 70 százalékát olyan kezdők alkotják, mint te, akinek úgy kell megerőszakolnia magát a sporthoz, nem létező dolgoktól szorong, laikus, semmilyen tényleges tudása nincs edzés/táplálkozás/regeneráció terén, letéved a terembe, futópadozik egy kicsit, rángatja a gépeket egy picit, lófrál, bolyong, aztán pár hónap múlva nyomtalanul eltűnik. Komolyan, ez a 70 százalék.

Ne érezd magad kínosan, mert nem fogsz kitűnni a tömegből. Senki nem fog rádfigyelni, senki nem fog foglalkozni azzal, hogy mit csinálsz ott. Senki észre sem fog venni téged.

2022. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem csinálsz valami nagyon nagy hülyeséget, senkit sem fog érdekelni, hogy hogy nézel ki vagy hogy miket csinálsz.
2022. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az első 1-2 hónapban járj személyi edzőhöz...

Ha utána már nem akarod fizetni, ennyi idő alatt belehelyezkedsz annyira a közegbe, hogy nem lesz kínos odajárni.

2022. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol én vagyok a többség egyedül jár. Persze akik ismerik egymást lehet, hogy dumálnak de szokott olyan is lenni, hogy lent vagyunk hárman-négyen és mindenki csak zenét hallgat fülessel. Ha félsz hogy rajtad marad a súly szólsz valakinek. Amúgy ez a sport pont azért jó mert lehet egyedül (is) csinálni.
2022. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddz otthon! Saját edzőtermem van,nem kell sehova mennem.
2022. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!