Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki használt ilyet? Tapaszt...

Valaki használt ilyet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 27. 12:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*ha 5-8 kg felesleg van rajtam, akkor ajánlatos? N/170cm/66kg
2021. dec. 27. 12:24
 2/15 anonim ***** válasza:

Baromság, pénzkidobás (annyit nem számít hogy megérje)


Egyébként meg hová akarsz fogyni??? 66 kg teljesen jó...

2021. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Igazándiból eddig ledobtam 10-15kgt. Valamiért megállt a fogyás. Lehetséges, hogy a számok ,,jónak"tűnnek, de nem vagyok elégedett a kinézetemmel. Nagyon zsíros a hasam, akármennyit edzek rá, akárhogy eszem egyszerűen nem akar laposodni.:( Azért szeretnék leadni még néhány kg-t, mert ugye helyi zsírégetés nincsen, ergo nincs az, hogy na most én csak derék/has csípő tájékról fogyok, szóval biztosan fog lemenni más testrészemről is. (remélem)
2021. dec. 27. 12:31
 4/15 anonim ***** válasza:

Biztos hogy kalóriadeficitben vagy? Sem túl nagy sem túl kicsi nem jó.


Ezek a kapszulák 1-2 százalékot "segítenek", szóval szerintem ettől nem lesz sokkal jobb...


De az is lehet, hogy túl sokat edzel

2021. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kaóriáimat figyelem, mérlegelek...szerintem ez nem lehet gond. Az edzés talán, heti 10 ezésem van, ebből 5-7 kondi (súlyzós), a többi kardió jellegű. Lehet hogy több kardiót kéne csináljak, és kevesebb erősítést?
2021. dec. 27. 12:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyit fogytal akkor en valami utősebbet probálnék. Ha birod a koffeint akkor thermo drine-t lehet erdemes lenne.
2021. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez az edzés khurva sok... szerintem állj le 1-2 napra


Persze attól is függ, hogy milyen leosztásban... de 1 izmot heti 2x lehet edzeni, a kardió meg ebbe is bejátszhat ha meggátolja a regenerálódást. Lábedzés utáni napra pl. én nem tennék semmilyen kardiót.

2021. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2021. dec. 27. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is felesleges ilyet használnod. A magasság-testsúly arányod jó szerintem, ennyi edzés mellett főleg, valami hihetetlen mennyiségű edzés egy hétre! Talán tényleg a több kardio mozgás segíthetne. Vélem, ha az általad említett felesleged sikerül leadnod, ugyanekkora testsúllyal csak izomban elégedett lennél külsőddel.

2021. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó+ Én is ugyan ezt gondolom, a testtömegemmel amúgy semmi baj nincs. Nem érdekel hogy hány kg vagyok, csupán jól szeretnék kinézni. Köszi:)
2021. dec. 27. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!