Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne a vádlimat...

Hogyan lehetne a vádlimat fejlődésre bírni?

Figyelt kérdés
190 cm magas férfi vagyok hosszú, vékony lábakkal. A vádlim nagyon nem akar fejlődni, pedig heti 2x szoktam edzeni rá, álló vádli 5 sorozat. Az egyes sorozatok végére eléggé elfárad, fáj is olyan mintha egy kést szúrnának bele, mégsem fejlődik kb. fél év után sem. Van valami tipp hogyan érhetnék el fejlődést?
2021. nov. 5. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is gyenge volt a vádlim. Én akkor osztott edzéssel heti 4x jártam terembe, és minden alkalommal edzettem a vádlim 4-5 sorozattal. Az kevés, hogy elfárad, nagy súly is kell neki. Azt nem írtad, hogy mennyivel állóvádlizol, de olyan 130-150 kg alatt ne is álmodj tűrhető vádliról.

Kivitelezés rendben? Nyújtott láb, nem segítünk bele combból, derékból, vállból. Lassan le, alul megállsz, lassan fel, felül megállsz

2021. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!