Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lett divat az utóbbi...

Miért lett divat az utóbbi 1-2 hónapban fikázni, szidni az egész magyar fittness youtube világot?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül csak itt, hanem úgy általánosságban. Más oldalakon is pörögnek ezek a Tari, Három harmad stb témák.


De mi a bajuk vele az embereknek?

Egyrészt nem kötelező nézni őket, másrészt nem kötelező szolgáltatásra igényt tartani. Nem?

Harmadrészt mindenki azzal jön, hogy ezek harmatgyenge formák, a programozó öccsük 2 év után nézett ki így étrend nélkül, nincs rajtuk tömeg, a fél terem néz így kis etc. etc.


Na már most szerintem azért az ország (tudjátok, a világ egyik legelhájasodottabb országa) 90-95%-a bőven elfogadna egy Tari Ádám formát, vagy egy Tormát, esestleg Borszékit. Jártatok ti strandon az utóbbi évtizedekben? 10 emberből 7-8 egy apa testű telibeszart búvárruha. Meg mik ezek a dumák hogy a fél terem néz így ki? Utóbbi években 3 terembe jártam rendszeresen, tele volt uszógumis 30-40-es nőkkel, aputestes faszikkal akik utoljára középiskolában sporoltak tesi órán, meg 16-17 éves kölykökkel akiknek az edzést nyomni 5x6-ot 40 kg-val fekve hetente 5x jelentette kb.


Torma, Borszéki, Tari naturálon szerintem kva jó formák, nincsenek messze a naturál maxtól. Tarinak még a genetikája is egész jó, igen látványos a váll-csípő aránya.

Lehet itt őket szétoltani a gép mögül, de amíg egy átlag teremben a profi versenyzőkön kívül kezdjük ott, hogy leszálkásítani sem képes a gyúrósok 99%-a annyira mint pl Borszéki, addig szerintem nincs alapja a kritizálódásoknak.


Sokan még a tömeggel jönnek. Naturálon mégis mennyi tömeget kéne felszedniük? Nem mellesleg Borszékinek van egy régi videója ahol Deadliftben alig marad el a magyar top versenyzőktől !! Sok kocakondis 1,5x akkora testsúllyal sem bírná azt felhúzni, már ha egyáltalán végezné a gyakorlatot



2021. szept. 17. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Fejezd már be!
2021. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Idióták mindig mindenhol lesznek, tökmindegy milyen platform milyen tematikája megy éppen. Kár ezen görcsölnöd :)
2021. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Na most majd megint azt hiszik, hogy ezt a kérdést is én írtam ki, mert én vagyok az ügyeletes depressziós frusztrált natural srác. :D
2021. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként a válasz roppant egyszerű. Az emberek önmagukat nyugtatgatják, mindenféle fasággal, ahelyett hogy szembenéznének a tényekkel és a kimondanák hogy mi a kuki van. Hogy rajtuk kívül mindenki csaló aki csak egy kicsikét más mint a nagyátlag, hogy az a testzsír ami valójában bőven 30% , az szerintük csak 20%, hogy van rajtuk izom "tömeg" és közben fogalmuk sincs arról mi maradna abból egy rendes diéta után. Önmagukat sem képesek reálisan felmérni, nem hogy még másokat. Okoskodnak itt a naturalságról olyanok is akik 1-2 év edzés után koxolnak. Azt hiszik "egész jó" adottságaik vannak, közben legfeljebb csak átlagos, lehetne sorolni, de felesleges.
2021. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok a troll a válaszírók között.

Én a teemben azt látom, hogy van egy szk réteg, aki tényleg izmos, a többség átlagos normál testalkat, csak edzegetnek, és szintén van egy jelentős többség, aki kövér, előnytelen testalakítú, húrkák itt ott.Szóval nagyobbrészt normál és elhízott emberek járnak edzeni.

Csak mindenki a tömegből azt a pár embert veszi észre, aki HŰHHHHHHaz annyát dekipattintotta magátnyárra.

2021. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

És ami van azokkal akik előnytelen alkatra vannak kisportolva? :O

2021. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom.Hogy őszinte legyek nem érdekelek ezek a youtubeos alkotások.Így fikázni sem szoktam őket.

Ilyenek hogy most felkeltem és elmegy xarni,a kutyámnak csinálok reggelit,meg készülök a kondiba, és okoskodok egy sort,meg versenyt zabálok stb.Engem az ilyen valóságshowhoz közelítő, hasonló dolgok nem tudnak izgatni.

Azt elismerem hogy ez vkinek fontos.Vagy mert kva jó pénz,vagyhogy élvezi, hogy követői vannak,vagy éppen ezzel b.assza el az idejét,hogy ilyeneket szerkeszt,meg megoszt,meg mitomen meg milyen indíttatasból.


Lelke rajta,és semmi közöm hozzá,hogy miként tölti idejét.

Az ő dolga,nem az enyém.

Ez az én nézetem.

Az emberek meg hasonlítgatják egymást.Ez alaptermészetük sokaknak.Ki hogy néz ki,kinek mekkora háza,autója van,ki keres többet,meg kinek jobb a nője.

Ha jobban néz ki,akkor mindenféleképp bele kell kötni vmibe.De akkor is ha nem néz ki jobban.

Szval mindig mással kell foglalkozni,és f.szt méregetni!

Pedig jobban járna mindenki,ha a saját dolgát venné szemügyre ,és megpróbálná kihozni a saját életéből a legtöbbet,amit lehet.

2021. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert minden nap 3 kérdést kiír valamilyen troll miközben senkit nem érdekelnek ezek az emberek és már rohadt idegesítő
2021. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!