Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az étrend nem a legjobb,...

Ha az étrend nem a legjobb, érdemes költeni tápkiegekre?

Figyelt kérdés
Nem mindig tudom perfektül tartani a tömegnövelő étrendemet, meló miatt. Érdemes lenne venni BCAA-t vagy Glutamint? Fehérjeport és multivitamin komplexet szedek.
2021. máj. 8. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

van it baj rendesen.


ha "tömeg növelsz" akkor kalória kell nem BCAA aminek egyébként sincsen semmi haszna Glutamin meg pont olyan felesleges. Csak pénzkidobás.

2021. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se értem. Ha egy tömegnövelő étrendet nem tudsz tartani, akkor pont nem a BCAA és a glutamin az, amit táplálékkiegészítő formájában szedned kéne. Még ha futó, vagy úszó lennél, akkor azt mondanám, hogy TALÁN, de a BCAA és pláne a glutamin kiegészítő szerintem is egy átverés.

Ha nem tudod tartani a tömegnövelő étrendet, akkor gondolom az a gondod, hogy nincs meg a szükséges kalóriatöbblet? Ebben az esetben azt a pénzt, amit BCAA-ra és glutaminra szánnál, azt szánd mondjuk étcsokira vagy valami finom cukormentes zabkekszre. Nem feltétlenül vagyok ezeknek a híve, de ezeket legalább bármikor elő tudod venni, melóhelyen is, gyorsan be tudod őket küldeni, nem egészségtelen vackok, jó sok kalóriát tartalmaznak, és kis helyen is elférnek.

2021. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tomegnoveleshez minek? Meg amugyis folos... de ha nemtudod tartani akkor az nem tomegnoveles. Azon nem segit az amino
2021. máj. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!