Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég régóta edzek (hobbim...

Elég régóta edzek (hobbim egész életemben) 2 éve járok kondiba, és most az edzőm szerint egy fitness versenyt meg kéne próbálni, a férjem szerint ezek a versenyek bohóckodások és hogy ő nem hogy nem támogat de szégyelné is ha elindulnék?

Figyelt kérdés
Szerinte ez az edzés is csak idopocsékolas pénzkidobas , én pénzt nem is kértem tőle, azt hittem ha valamilyen eredményt elérnék büszke lenne de el se jönne.. ne erőltessem a dolgot? Azt mondta ez nem rendes verseny csak kiállok mint egy díszmadár.. vagy csak azért is csináljam meg egyedül?

2021. ápr. 25. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szomorú, hogy nem támogat.

Ha jól sejtem féltékeny és nem szeretné, hogy még sikeresebb legyél.

Igazából te tudod eldönteni megéri e a hisztit amit csinálni fog.

2021. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Én örülnék ha ilyen sportos párom lenne és támogatnám. Jó magam is edzek itthon hobbi szinten. Ja amúgy, ahogy az első válaszoló is írja, valószínűleg irigy a sikereidre, bár ezt sose fogja kimondani, s talán még magának sem látja be.
2021. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pff :/ nemhogy inkabb tamogatna. A versenyt ense eroltetnem de persze ha a parom szeretne mindenbe tamogatnam. De az h az edzes penzkidobas meg ertelmetlen 😒 nemhogy orulne h sportos vagy... o nem is sportol? Fura h egy par vagytok ilyen ellentettel
2021. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régen sportolt, mostmár nem.. de ő azt se szereti ha csinosan öltözködöm a versenyt is azért ellenzi mert ki kell menni fürdőruhában. Én se gondolkoztam versenyen de az edzőm már több lányt is 1.helyig juttatott és azt mondja sok esélyem van mert könnyen alakulok.
2021. ápr. 25. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Feltekeny tipus. Van az ugy... nemigazan birjak a csajok ezt... sot foleg ezert lepnek le. Mig a pasijuk hisztizik h tul csinosan maszkal addig a csaj eltavolodik es jolerzi magat massal. aki regen sportolt de abbahagyta az nem bajnok :/ ha szeretned sztem probald ki 🤷‍♂️ orok emlek. Buszke lehetsz majd magadra, vmit osszehoztal. Viszont tul sokat ne varj tole. Marmint ne ebbol vard a megelhetest.. sokan feltesznek ra mindent es nagyot koppannak mert nagyon keveseknek jon ossze ebbol a penz. Sokat szamit a protekcio sajna :/ Persze barmi lehet, de nem szabad erre alapozni. Lehet nem is volt ilyen terved csak mobdom mert lattam mar tobb ilyet.
2021. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A verseny szerintem is gáz, magamutogatás... és nem örülnék neki, ha a választottamra verné a sok perverz
2021. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 6.hozzászólóval és a férjeddel maximálisan.
2021. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, a férjed ettől még tényleg túl féltékeny, de a "versenynek" nevezett pózolás az elég nárcisztikus... akkor talán elfogadható, ha pénzhiány van
2021. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!