Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy a testépítők nem bírják a kemény fizikai melót?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gedeon nénike Zéró toleranciája által maradt a felszínen
2020. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt a napi 5-6 értelmetlen, sablonszerű trollkérdést egyetlen felhasználó írja?

Érdekes hobbi :)

2020. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan
2020. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Tapasztalatból ered. Egészen más az, hogy nagyot tudsz emelni és minden izmod ki van dolgozva, és más az, hogy 12 órán keresztül hordod a téglát a napon. Más edzettséget követel a két műfaj szerintem. (kicsit alma-körte összehasonlítás ez)

Sok olyan fizikai munka van, ahol hátrány a nagy tömeg, a szélesség és a magasság is! De az 50 éves Bélabá' egy csomag cigivel és némi pálinkával egész nap tolja a betont a talicskában :)

2020. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy, kérdező.
2020. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Onnan, hogy ha valaki berendezkedik egy adott mozgásformára, a többi nem megy neki. Plusz aki 120 kiló izomból, az nem fogja bírni. Persze rövid távon bírhatja is, hosszútávon tuti nem. Egy egész napos meló nem menne, rövid fél órás akár simán. Szerintem inkább az a baj velük, hogy a szellemi munkát nem szokták bírni. :D A fizikai munka bírása, az másodlagos.
2020. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szomorú fűz ma már semmmiiiójét' se tűz?!

Endre tegnap a lába helyett a kotlóstyukesz csüdjére húzott kettő darab almamagot?

Koro va otoshi mi?!

A fák lombkoronája számos, ritka énekesmadárnak adhat otthont.

"Tudom, hogy te voltál. Küzdj meg velem!" - hallhatjuk Sunny, a leghíresebb Nyíró mindenre elszánt, halálra kész, érzelmektől remegő hangját.

Vajon Clark Kent kryptoni szívét megérintenék e szavak?

Amerikába is eljutott a hajó, noha azt hihették, az Indus hátán khhhőműzzzlkkhelednek'?!

2020. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: Én 21 éve szellemi munkát végzek:-).
2020. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!